One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaKostrzeszyn

Kinnisvara müügis Kostrzeszynis

Objekte kokku

2

Müügis

2

Mediaanhind

395 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Kostrzeszynis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Spacious House with Garden in Kostrzeszyn
539 000 PLN ≈ 124 855 €

Spacious House with Garden in Kostrzeszyn

7160 m²400 m²3
Adresowo Pl
Farmhouse with Barn in Kostrzeszyn
250 999 PLN ≈ 58 142 €

Farmhouse with Barn in Kostrzeszyn

6100 m²200 m²3
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole