One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaKaundorf

Kinnisvara müügis Kaundorfis

Objekte kokku

4

Müügis

4

Mediaanhind

1,1 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Kaundorfis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden in Kaundorf
999 000 €

Detached House with Garden in Kaundorf

42260 m²424/7
Athome
Semi-Detached House with Garden in Kaundorf
1 149 000 €

Semi-Detached House with Garden in Kaundorf

951262 m²470 m²2
Athome
Terraced House with Garden in Kaundorf
1 149 000 €

Terraced House with Garden in Kaundorf

842260 m²470 m²4
Athome
Chalet with Lake View in Dirbach
148 000 €

Chalet with Lake View in Dirbach

21046 m²2630 m²2630 m²
Immostar
Farmhouse with Potential for Expansion in Kaundorf
670 000 €

Farmhouse with Potential for Expansion in Kaundorf

320 m²4
Wortimmo
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

V
Ville-Haute2211
Gare1386
N
Neudorf-Weimershof1359
H
Hollerich1231
Kirchberg1061
G
Gasperich1036
B
Bonnevoie970
L
Limpertsberg653
Belair567
Bascharage560
M
Merl452
Bertrange430
Differdange426
C
Cessange289
Junglinster289
B
Belvaux283
Mamer271
R
Rodange235
B
Bereldange227
B
Beggen225
D
Dommeldange205
Bruch195
Muhlenbach177
Pétange174
Eich173
C
Cents164
N
Niederkorn149
D
Dellhéicht139
Steinsel139
Steinfort135