One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaIż-Żejtun

Kinnisvara müügis Iż-Żejtunis

Objekte kokku

260

Müügis

140

Üürile

120

Mediaanhind

376 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Iż-Żejtunis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Furnished Maisonette with Terrace in Zejtun
540 000 €

Furnished Maisonette with Terrace in Zejtun

332220 m²140 m²
Saragrech
Penthouse with Terrace in Zejtun
1500 €/ kuus

Penthouse with Terrace in Zejtun

332
Century21 Mt
Farmhouse with Pool in Zejtun
4 800 000 €

Farmhouse with Pool in Zejtun

934200 m²24/7
Remax Malta
Palazzo with Courtyard in Zejtun
980 000 €

Palazzo with Courtyard in Zejtun

31450 m²420 m²
Saragrech
House of Character with Pool in Zejtun
2 100 000 €

House of Character with Pool in Zejtun

333295 m²198 m²1
Saragrech
Refurbished House of Character in Zejtun
610 000 €

Refurbished House of Character in Zejtun

222164 m²56 m²
Saragrech
House with Pool and Terrace in Zejtun
720 000 €

House with Pool and Terrace in Zejtun

333207 m²2
Saragrech
Contemporary House with Pool in Zejtun
610 000 €

Contemporary House with Pool in Zejtun

332197 m²1
Saragrech
House of Character with Courtyard in Zejtun
648 000 €

House of Character with Courtyard in Zejtun

34143 m²143 m²
Saragrech
House of Character with Pool in Zejtun
3500 €/ kuus

House of Character with Pool in Zejtun

334380 m²564 m²1
Saragrech
Corner Townhouse with Original Features in Zejtun
685 000 €

Corner Townhouse with Original Features in Zejtun

52437 m²237 m²
Saragrech
House of Character with Pool Potential in Zejtun
1 450 000 €

House of Character with Pool Potential in Zejtun

500 m²
Remax Malta
Farmhouse with Roof Terrace in Zejtun
2 126 000 €

Farmhouse with Roof Terrace in Zejtun

331410 m²1700 m²
Remax Malta
House of Character with Back Yard in Zejtun
957 000 €

House of Character with Back Yard in Zejtun

532190 m²24/7
Remax Malta
Traditional Farmhouse with Extensive Land in Zejtun
2 120 000 €

Traditional Farmhouse with Extensive Land in Zejtun

1421239 m²1
Remax Malta
Historic Palazzo with Garden in Zejtun
10 000 €/ kuus

Historic Palazzo with Garden in Zejtun

1353400 m²24/7
Remax Malta
Rustic Farmhouse with Sea View in Zejtun
6000 €/ kuus

Rustic Farmhouse with Sea View in Zejtun

1044
Remax Malta
House of Character with Courtyard in Żejtun
640 000 €

House of Character with Courtyard in Żejtun

44098 m²
Remax Malta
Farmhouse with Panoramic Views in Zejtun
1 400 000 €

Farmhouse with Panoramic Views in Zejtun

5312259 m²
Remax Malta
Furnished Maisonette in Zejtun
850 €/ kuus

Furnished Maisonette in Zejtun

331108 m²
Remax Malta
Terraced House with Pool in Zejtun
1300 €/ kuus

Terraced House with Pool in Zejtun

8521
Remax Malta
Palazzino with Garden in Zejtun
1 100 000 €

Palazzino with Garden in Zejtun

331238 m²
Remax Malta
Corner Townhouse in UCA, Zejtun
Hind päringul

Corner Townhouse in UCA, Zejtun

741215 m²
Remax Malta
Terraced House with Balcony in Zejtun
460 000 €

Terraced House with Balcony in Zejtun

5411
Maltapark
Brand-New Apartment with Balconies in Żejtun
1500 €/ kuus

Brand-New Apartment with Balconies in Żejtun

532
Remax Malta
Spacious Three-Bedroom Apartment in Zebbug
1100 €/ kuus

Spacious Three-Bedroom Apartment in Zebbug

331
Maltapark
Farmhouse with Pool in Zejtun
6500 €/ kuus

Farmhouse with Pool in Zejtun

55524/7
Remax Malta
Restored Farmhouse with Sea View in Zejtun
250 €/ kuus

Restored Farmhouse with Sea View in Zejtun

74124/7
Remax Malta
House of Character with Pool in Zejtun
3000 €/ kuus

House of Character with Pool in Zejtun

43324/7
Remax Malta
Renovated Terraced House with Rooftop in Zejtun
1300 €/ kuus

Renovated Terraced House with Rooftop in Zejtun

733200 m²
Remax Malta
House of Character with Roof Terrace in Zejtun
1200 €/ kuus

House of Character with Roof Terrace in Zejtun

522
Remax Malta
Unconverted Townhouse with Yard in Zejtun
615 000 €

Unconverted Townhouse with Yard in Zejtun

62
Maltapark
Restored Farmhouse with Pool in Zejtun
4750 €/ kuus

Restored Farmhouse with Pool in Zejtun

945
Remax Malta
Farmhouse with Pool and Sea Views in Zejtun
300 €/ kuus

Farmhouse with Pool and Sea Views in Zejtun

1255424/7
Remax Malta
Modern Apartment with Terrace in Zejtun
1200 €/ kuus

Modern Apartment with Terrace in Zejtun

43124/7
Remax Malta
Apartment with Balcony in Zejtun
2000 €/ kuus

Apartment with Balcony in Zejtun

33424/7
Maltasothebysrealty