One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaHorn

Kinnisvara müügis Hornis

Objekte kokku

7

Müügis

7

Mediaanhind

369,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Hornis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden and Countryside View in Horn
500 000 €

House with Garden and Countryside View in Horn

541148 m²1 m²1
Funda
House with Garden View and Terrace in Horn
389 000 €

House with Garden View and Terrace in Horn

631120 m²225 m²1
Huislijn
House with Garden and Garage in Horn, Leudal
369 500 €

House with Garden and Garage in Horn, Leudal

431275 m²275 m²1
Funda
House with Garden and Garage in Horn
315 000 €

House with Garden and Garage in Horn

631281 m²281 m²1
Funda
Energy-Efficient House with Solar Panels in Horn
395 000 €

Energy-Efficient House with Solar Panels in Horn

631123 m²229 m²1
HuislijnMakelaarsland
Villa with Garden in Horn
850 000 €

Villa with Garden in Horn

12631249 m²8130 m²8024 m²
Huislijn
Semi-Detached House with Garden in Horn
349 000 €

Semi-Detached House with Garden in Horn

441112 m²186 m²2
Aanbod VastgoednederlandHuislijn
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349