One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaHeeswijk-Dinther

Kinnisvara müügis Heeswijk-Dintheris

Objekte kokku

17

Müügis

16

Üürile

1

Mediaanhind

625 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Heeswijk-Dintheris

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Architectural Two-Storey House with Terrace in Noordoosten
575 000 €

Architectural Two-Storey House with Terrace in Noordoosten

541160 m²270 m²125 m²
Aanbod VastgoednederlandFunda
Corner House with Enclosed Garden in Heilaren Noord
469 000 €

Corner House with Enclosed Garden in Heilaren Noord

431117 m²178 m²81 m²
Funda
House with Garden and Garage in Baron van den Bogaerde
685 000 €

House with Garden and Garage in Baron van den Bogaerde

642168 m²830 m²2
Funda
Apartment with Balcony in Heeswijk-Dinther Centre
369 000 €

Apartment with Balcony in Heeswijk-Dinther Centre

31161 m²1
Funda
House with Garden in Heeswijk-Dinther
450 000 €

House with Garden in Heeswijk-Dinther

341150 m²190 m²1
Funda
House with Garden in Heeswijk-Dinther
475 000 €

House with Garden in Heeswijk-Dinther

751188 m²220 m²2
Funda
Apartment with Balcony and Patio in Heeswijk-Dinther
625 000 €

Apartment with Balcony and Patio in Heeswijk-Dinther

211114 m²1
Funda
House with Large Garden in Heeswijk-Dinther
900 000 €

House with Large Garden in Heeswijk-Dinther

741191 m²12 m²3
Funda
Detached House with Garden in Heeswijk-Dinther
700 000 €

Detached House with Garden in Heeswijk-Dinther

741171 m²341 m²1
Funda
Semi-Detached House with Overcovered Garden in Heeswijk-Dinther
498 000 €

Semi-Detached House with Overcovered Garden in Heeswijk-Dinther

531104 m²295 m²1
Funda
Detached House with Garden in Heeswijk-Dinther
579 000 €

Detached House with Garden in Heeswijk-Dinther

551162 m²442 m²13 m²
Funda
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349