One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaGrund

Kinnisvara müügis Grundis

Objekte kokku

18

Müügis

7

Üürile

11

Mediaanhind

1,5 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Grundis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Architect's Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
2700 €/ kuus

Architect's Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

22170 m²
WortimmoAthome
High-End Character Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
4400 €/ kuus

High-End Character Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

22145 m²50 m²
WortimmoViviAthome
Penthouse Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
2 495 000 €

Penthouse Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

222145 m²24/750 m²
ImmotopAthomeViviWortimmo
Contemporary Apartment with City View in Luxembourg-Grund
2500 €/ kuus

Contemporary Apartment with City View in Luxembourg-Grund

31171 m²
ImmotopAthomeNextimmo
1-Bedroom Apartment with Energy Efficiency in Luxembourg-Grund
4500 €/ kuus

1-Bedroom Apartment with Energy Efficiency in Luxembourg-Grund

21170 m²
Nextimmo
Duplex Apartment with Balcony in Grund
2750 €/ kuus

Duplex Apartment with Balcony in Grund

41185 m²
ImmotopAthomeWortimmoRemax
Historic House with Garden in Luxembourg-Grund
1 390 000 €

Historic House with Garden in Luxembourg-Grund

1062205 m²164 m²3
Athome
Furnished Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
2170 €/ kuus

Furnished Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

21152 m²
Athome
Serviced Apartment with River View in Grund
2470 €/ kuus

Serviced Apartment with River View in Grund

21180 m²
Athome
1-Bedroom Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
1995 €/ kuus

1-Bedroom Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

11132 m²24/7
WortimmoAthome
Furnished Studio Apartment in Luxembourg-Grund
1495 €/ kuus

Furnished Studio Apartment in Luxembourg-Grund

11115 m²24/7
WortimmoAthome
Furnished Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund
1995 €/ kuus

Furnished Apartment with Terrace in Luxembourg-Grund

21126 m²24/7
Wortimmo
Studio Apartment with View in Grund, Luxembourg
1615 €/ kuus

Studio Apartment with View in Grund, Luxembourg

11133 m²
Remax
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

V
Ville-Haute2211
Gare1386
N
Neudorf-Weimershof1359
H
Hollerich1231
Kirchberg1061
G
Gasperich1036
B
Bonnevoie970
L
Limpertsberg653
Belair567
Bascharage560
M
Merl452
Bertrange430
Differdange426
C
Cessange289
Junglinster289
B
Belvaux283
Mamer271
R
Rodange235
B
Bereldange227
B
Beggen225
D
Dommeldange205
Bruch195
Muhlenbach177
Pétange174
Eich173
C
Cents164
N
Niederkorn149
D
Dellhéicht139
Steinsel139
Steinfort135