One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Zapolice

Kinnisvara müügis gmina Zapolices

Objekte kokku

8

Müügis

8

Mediaanhind

230 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Zapolices

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden and Terrace in Marżynek
410 360 PLN ≈ 95 259 €

Detached House with Garden and Terrace in Marżynek

731176 m²900 m²1
Domiporta PlMorizon PlGethome PlAdresowo PlGratka Pl
Detached House with Garden in Pstrokonie
512 360 PLN ≈ 118 807 €

Detached House with Garden in Pstrokonie

42196,9 m²560 m²1
Gratka PlAdresowo PlDomiporta PlMorizon Pl
House with Solar Panels in Paprotnia
485 360 PLN ≈ 112 778 €

House with Solar Panels in Paprotnia

831133 m²1163 m²
Gratka PlDomiporta PlAdresowo PlMorizon PlGethome Pl
Detached House with Forest View in Strońsko
950 000 PLN ≈ 220 293 €

Detached House with Forest View in Strońsko

52109 m²1023 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Detached House with Two Outbuildings in Pstrokoń
160 000 PLN ≈ 37 141 €

Detached House with Two Outbuildings in Pstrokoń

22152,6 m²1620 m²
Morizon Pl
Detached House with Two Outbuildings in Pstrokoń
160 000 PLN ≈ 37 111 €

Detached House with Two Outbuildings in Pstrokoń

22152,6 m²1620 m²1620 m²
Gratka Pl
Vacation Home with Water View in Pstrokonie
265 000 PLN ≈ 61 385 €

Vacation Home with Water View in Pstrokonie

10035 m²451 m²
Adresowo Pl
House for Arrangement with Western Exposure in Ptaszkowice
429 000 PLN ≈ 99 375 €

House for Arrangement with Western Exposure in Ptaszkowice

931102 m²83 m²1083 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi30 096
Kraków21 419
Wrocław13 630
Gdańsk8752
Łódź8319
Poznań8240
Katowice5912
Rzeszów4535
Bydgoszcz4533
Gdynia3846
Szczecin3286
Lublin3077
Kielce2267
Białystok2257
Częstochowa1946
Bielsko-Biała1876
Gliwice1532
Toruń1399
Kołobrzeg1385
Bytom1303
Sosnowiec1241
Olsztyn1186
Zabrze1118
Zielona Góra1068
Radom1048
Opole1029
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów871
Chorzów852
gmina Stargard842