One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Zambrów

Kinnisvara müügis gmina Zambrówis

Objekte kokku

64

Müügis

61

Üürile

3

Mediaanhind

240 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Zambrówis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden and Basement in Nagórki Jabłoń
870 000 PLN ≈ 201 868 €

House with Garden and Basement in Nagórki Jabłoń

4114 m²4114 m²
Gratka PlMorizon PlOtodom Pl
Detached House with River Access in Poryte-Jabłoń
769 000 PLN ≈ 178 432 €

Detached House with River Access in Poryte-Jabłoń

43132 m²1199 m²24/7
Gratka PlMorizon PlDomiporta PlOtodom Pl
Detached House with Garden View in Gated Estate
990 000 PLN ≈ 229 012 €

Detached House with Garden View in Gated Estate

741220 m²2141 m²1
Otodom Pl
Apartment with Kitchen Furniture in Zambrow
330 000 PLN ≈ 76 679 €

Apartment with Kitchen Furniture in Zambrow

250 m²24/7
Adresowo Pl
Apartment with Mezzanine in Historic Tenement
280 000 PLN ≈ 64 928 €

Apartment with Mezzanine in Historic Tenement

31141,6 m²1
Morizon PlOtodom PlGratka PlGethome PlDomiporta Pl
Terraced House with Garage in Zambrow
790 000 PLN ≈ 182 998 €

Terraced House with Garage in Zambrow

42200 m²152 m²1
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Terraced House with Garden in Zambrów
1 049 000 PLN ≈ 243 509 €

Terraced House with Garden in Zambrów

41142 m²423 m²1
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Apartment with Balcony on Świętokrzyska Street
249 000 PLN ≈ 57 738 €

Apartment with Balcony on Świętokrzyska Street

2139,4 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with City View in Zambrow
190 000 PLN ≈ 44 057 €

Apartment with City View in Zambrow

2235,3 m²
Adresowo Pl
House with Garden and Eco-Fuel Heating in Zambrów
670 000 PLN ≈ 155 681 €

House with Garden and Eco-Fuel Heating in Zambrów

542140 m²800 m²2
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
349 000 PLN ≈ 81 093 €

Apartment with Balcony in Zambrow

32158 m²24/7
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Zambrów
305 000 PLN ≈ 70 801 €

Apartment with Balcony in Zambrów

32160,3 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
379 000 PLN ≈ 87 979 €

Apartment with Balcony in Zambrow

3160,3 m²
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Garden in Zambrow Centre
1 390 000 PLN ≈ 322 979 €

Detached House with Garden in Zambrow Centre

731180 m²760 m²760 m²
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Two Entrances in Wola Zambrowska
799 000 PLN ≈ 185 655 €

Detached House with Two Entrances in Wola Zambrowska

732218 m²1079 m²2
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Nagórki Jabłoń
899 000 PLN ≈ 208 689 €

Detached House with Garden in Nagórki Jabłoń

542109 m²1207 m²
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Economic Building in Zambrów
790 000 PLN ≈ 183 386 €

Detached House with Economic Building in Zambrów

72208 m²1802 m²1802 m²
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Large Windows in Zambrow
265 000 PLN ≈ 61 450 €

Apartment with Large Windows in Zambrow

42168,8 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
265 000 PLN ≈ 61 450 €

Apartment with Balcony in Zambrow

3145,9 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Loggia in Zambrow
365 000 PLN ≈ 84 639 €

Apartment with Loggia in Zambrow

32159,9 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
265 000 PLN ≈ 61 450 €

Apartment with Balcony in Zambrow

3147,6 m²
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Economic Building in Zambrow
819 000 PLN ≈ 189 916 €

Detached House with Economic Building in Zambrow

6180 m²1040 m²1040 m²
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in Zambrow
195 000 PLN ≈ 45 218 €

Apartment with Terrace in Zambrow

2142 m²
Adresowo Pl
Detached House with Economic Buildings in Nowy Borek
199 000 PLN ≈ 46 174 €

Detached House with Economic Buildings in Nowy Borek

32185 m²2248 m²2248 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Central Location in Zambrow
269 000 PLN ≈ 62 417 €

Apartment with Central Location in Zambrow

3156,8 m²
Morizon PlGratka Pl
House with Garden and River View in Przeździecko-Drogoszewo
799 000 PLN ≈ 185 393 €

House with Garden and River View in Przeździecko-Drogoszewo

6190 m²300 m²
Adresowo Pl
Apartment with Private Kitchen in Zambrów
360 000 PLN ≈ 83 531 €

Apartment with Private Kitchen in Zambrów

63172 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Zambrów
280 000 PLN ≈ 64 969 €

Apartment with Balcony in Zambrów

358 m²
Adresowo Pl
House with Economic Buildings in Przeździecko-Drogoszewo
900 000 PLN ≈ 208 829 €

House with Economic Buildings in Przeździecko-Drogoszewo

4126 m²130 m²2
Adresowo Pl
Detached House with Land in Przeździecko-Mroczki
189 000 PLN ≈ 43 854 €

Detached House with Land in Przeździecko-Mroczki

3170 m²642 m²642 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Balcony in Zambrów
159 000 PLN ≈ 36 893 €

Apartment with Balcony in Zambrów

1127,9 m²
Gratka PlMorizon Pl
Sunlit Apartment with Balcony in Zambrow
189 000 PLN ≈ 43 854 €

Sunlit Apartment with Balcony in Zambrow

22136,5 m²
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Solar Heating in Srebrny Borek
20 000 PLN/ kuus ≈ 4641 €

Detached House with Solar Heating in Srebrny Borek

972322 m²24 282 m²24/7
Otodom Pl
Detached House with Economic Building in Zambrów
349 000 PLN ≈ 80 843 €

Detached House with Economic Building in Zambrów

21150 m²319 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
189 900 PLN ≈ 43 929 €

Apartment with Balcony in Zambrow

3146,5 m²
Gratka Pl
Apartment with Balcony in Zambrow
285 000 PLN ≈ 66 036 €

Apartment with Balcony in Zambrow

32147,6 m²
Gratka Pl

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793