One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Zabłudów

Kinnisvara müügis gmina Zabłudówis

Objekte kokku

57

Müügis

57

Mediaanhind

239 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Zabłudówis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Sauna and Hot Tub in Kuriany
1 799 000 PLN ≈ 416 155 €

Detached House with Sauna and Hot Tub in Kuriany

541184 m²1000 m²2
Otodom Pl
Modern House with Forest View in Kucharówka
1 587 770 PLN ≈ 367 896 €

Modern House with Forest View in Kucharówka

542323 m²4000 m²3
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Wooden House with Garden View in Pasynki
1 000 000 PLN ≈ 231 706 €

Wooden House with Garden View in Pasynki

21130 m²4300 m²4300 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
House with Garden View in Pasynki
880 000 PLN ≈ 204 188 €

House with Garden View in Pasynki

522120 m²117 m²1
Otodom PlAdresowo Pl
House with Potential for Development in Dobrzyniówka
329 000 PLN ≈ 76 372 €

House with Potential for Development in Dobrzyniówka

467 m²2347 m²
Gratka PlMorizon Pl
Country House with Large Plot in Dawidowicze
299 000 PLN ≈ 69 377 €

Country House with Large Plot in Dawidowicze

32170 m²200 m²5200 m²
Morizon PlAdresowo PlGratka Pl
Detached Wooden House for Renovation in Zabłudów
269 000 PLN ≈ 62 329 €

Detached Wooden House for Renovation in Zabłudów

7160 m²951 m²
Domiporta PlMorizon PlGratka Pl
Passive House with Full Cellar in Kamionka
1 659 000 PLN ≈ 384 400 €

Passive House with Full Cellar in Kamionka

62300 m²1500 m²224/7
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Detached House with Garden View in Zwierki
639 000 PLN ≈ 147 817 €

Detached House with Garden View in Zwierki

41178 m²1050 m²
Gratka Pl
Detached House with Garden in Zabłudów
750 000 PLN ≈ 173 911 €

Detached House with Garden in Zabłudów

31100 m²806 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Apartment with South-Facing Balcony in Dobrzyńówka
230 000 PLN ≈ 53 443 €

Apartment with South-Facing Balcony in Dobrzyńówka

33148,3 m²
Gratka PlMorizon Pl
Modern Apartment with Balcony in Ryboly
269 000 PLN ≈ 62 444 €

Modern Apartment with Balcony in Ryboly

32170 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Skrybiczach
1 800 000 PLN ≈ 417 841 €

Detached House with Garden in Skrybiczach

531165 m²1000 m²24/7
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
House with Large Plot and Outbuildings near Białystok
450 000 PLN ≈ 104 460 €

House with Large Plot and Outbuildings near Białystok

221120 m²3100 m²3100 m²
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Kaniuki
1 640 000 PLN ≈ 380 700 €

Detached House with Garden in Kaniuki

111300 m²6000 m²6000 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Apartment with Garden near Białystok
259 000 PLN ≈ 60 123 €

Apartment with Garden near Białystok

21147 m²25 m²
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Bal in Zajezierze
2 199 000 PLN ≈ 510 463 €

Detached House with Bal in Zajezierze

931167 m²3000 m²2
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden near Białystok
2 650 000 PLN ≈ 615 156 €

Detached House with Garden near Białystok

51402 m²18 683 m²18 683 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Detached House with Garden near Białystok
429 000 PLN ≈ 99 480 €

Detached House with Garden near Białystok

441160 m²2400 m²2400 m²
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Forest View near Białystok
1 590 000 PLN ≈ 368 701 €

Detached House with Forest View near Białystok

631144 m²2000 m²2
Morizon PlGratka Pl
Wooden House with Garden in Krynickie
239 000 PLN ≈ 55 456 €

Wooden House with Garden in Krynickie

144 m²1246 m²
Domiporta Pl
Semi-Detached House with Large Glazed Areas in Kuriany
699 000 PLN ≈ 162 089 €

Semi-Detached House with Large Glazed Areas in Kuriany

541127 m²634 m²1
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
House with Garden and Garages in Pasynki
889 000 PLN ≈ 206 276 €

House with Garden and Garages in Pasynki

5140 m²841 m²2
Adresowo Pl
House with Potential in Rzepniki
249 900 PLN ≈ 57 985 €

House with Potential in Rzepniki

250 m²2873 m²2873 m²
Domiporta Pl
Detached House with Private Garden in Quiet Area
1 299 777 PLN ≈ 301 589 €

Detached House with Private Garden in Quiet Area

331180 m²1555 m²2
Gratka PlMorizon Pl
Modern Twin House with Large Glazed Areas in Białystok
699 000 PLN ≈ 162 190 €

Modern Twin House with Large Glazed Areas in Białystok

441121 m²634 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
House with Fireplace in Zabłudów
900 000 PLN ≈ 208 829 €

House with Fireplace in Zabłudów

631150 m²631 m²1
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Kuriany
995 000 PLN ≈ 230 872 €

Detached House with Garden in Kuriany

432142 m²750 m²1
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Workshop near Białystok
1 490 000 PLN ≈ 345 727 €

Detached House with Workshop near Białystok

02191 m²4000 m²1
Gratka PlFreedom PlMorizon Pl
House with Garage in Kuriany, Białystok
630 000 PLN ≈ 146 085 €

House with Garage in Kuriany, Białystok

5137 m²718 m²2
Adresowo Pl
House with Garden in Kuriany, Białystok
630 000 PLN ≈ 146 085 €

House with Garden in Kuriany, Białystok

5140 m²59 m²1
Adresowo Pl
Single-Family House with Garage in Białystok
1 360 000 PLN ≈ 315 359 €

Single-Family House with Garage in Białystok

732139 m²800 m²1
Adresowo Pl
Detached House with Large Plot in Zabłudów
389 000 PLN ≈ 90 260 €

Detached House with Large Plot in Zabłudów

120 m²2816 m²3
Gratka PlMorizon Pl
Ground Floor House with Customisation Potential in Zwierki
639 000 PLN ≈ 148 020 €

Ground Floor House with Customisation Potential in Zwierki

41178 m²1050 m²
Morizon PlDomiporta Pl
House with Terrace in Kuriany, Near Białystok
1 390 000 PLN ≈ 322 315 €

House with Terrace in Kuriany, Near Białystok

6194 m²1516 m²1516 m²
Domiporta Pl
Detached House with Garden in Puszcza Knyszyńska
800 000 PLN ≈ 185 365 €

Detached House with Garden in Puszcza Knyszyńska

311100 m²3800 m²3800 m²
Gratka PlMorizon Pl

Teised piirkonnad

Varssavi30 096
Kraków21 419
Wrocław13 630
Gdańsk8752
Łódź8319
Poznań8240
Katowice5912
Rzeszów4535
Bydgoszcz4533
Gdynia3846
Szczecin3286
Lublin3077
Kielce2267
Białystok2257
Częstochowa1946
Bielsko-Biała1876
Gliwice1532
Toruń1399
Kołobrzeg1385
Bytom1303
Sosnowiec1241
Olsztyn1186
Zabrze1118
Zielona Góra1068
Radom1048
Opole1029
gmina Piaseczno901
gmina Tarnów871
Chorzów852
gmina Stargard842