One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Pogorzela

Kinnisvara müügis gmina Pogorzelas

Objekte kokku

6

Müügis

6

Mediaanhind

460 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Pogorzelas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden and Economic Rooms in Pogorzela
1 300 000 PLN ≈ 301 774 €

House with Garden and Economic Rooms in Pogorzela

942225 m²140 m²1
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Garden in Bielawy Pogorzelskie
460 000 PLN ≈ 106 735 €

Semi-Detached House with Garden in Bielawy Pogorzelskie

32182 m²1429 m²1
Otodom Pl
Farmhouse with Barns in Pogorzela
3 500 000 PLN ≈ 812 470 €

Farmhouse with Barns in Pogorzela

130 m²800 m²
Adresowo Pl
House for Sale in Quiet Area, Wziąchów
490 000 PLN ≈ 113 746 €

House for Sale in Quiet Area, Wziąchów

6134 m²686 m²
Adresowo Pl
Apartment with Terrace in Wziąchów
220 000 PLN ≈ 50 975 €

Apartment with Terrace in Wziąchów

22048,2 m²
Adresowo Pl
Two-Storey Apartment in Łukaszew
359 000 PLN ≈ 83 299 €

Two-Storey Apartment in Łukaszew

386 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793