One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Pilica

Kinnisvara müügis gmina Pilicas

Objekte kokku

11

Müügis

11

Mediaanhind

315 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Pilicas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden in Pilica
699 000 PLN ≈ 162 190 €

Detached House with Garden in Pilica

531105 m²1812 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Balcony in Zawiercie
229 900 PLN ≈ 53 042 €

Apartment with Balcony in Zawiercie

21138 m²1
Morizon PlGratka Pl
House with Garden in Kleszczowa, Zawiercie District
480 000 PLN ≈ 111 401 €

House with Garden in Kleszczowa, Zawiercie District

331165 m²4800 m²
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Jura Krakowsko-Częstochowska
770 000 PLN ≈ 177 652 €

Detached House with Garden in Jura Krakowsko-Częstochowska

532146 m²490 m²1
Gethome PlDomiporta PlMorizon PlGratka Pl
Detached House with Ski Slopes and Beach in Pilica Cisowa
1 790 000 PLN ≈ 415 337 €

Detached House with Ski Slopes and Beach in Pilica Cisowa

952304 m²2907 m²2
Gratka Pl
House for Renovation with Land in Kleszczowa
200 000 PLN ≈ 46 406 €

House for Renovation with Land in Kleszczowa

250 m²100 m²
Adresowo Pl
House for Renovation with Stables in Dzwonowice
399 000 PLN ≈ 92 602 €

House for Renovation with Stables in Dzwonowice

62200 m²3000 m²13000 m²
Morizon Pl
Detached House with Garden in Dzwonowice
399 000 PLN ≈ 92 622 €

Detached House with Garden in Dzwonowice

6200 m²3000 m²
Gratka Pl
House with Garage and Garden in Szyce
590 000 PLN ≈ 136 813 €

House with Garage and Garden in Szyce

511180 m²157 000 m²
Adresowo Pl
House with Solar Panels in Sławniów
260 000 PLN ≈ 60 291 €

House with Solar Panels in Sławniów

331112 m²1
Adresowo Pl
House with Barn and 3.2 Ha Land in Dzwonowice
399 000 PLN ≈ 92 056 €

House with Barn and 3.2 Ha Land in Dzwonowice

720200 m²3000 m²1
Domiporta Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793