One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Niemce

Kinnisvara müügis gmina Niemces

Objekte kokku

120

Müügis

120

Mediaanhind

630 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Niemces

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with Terrace in Elizówka, Lublin
381 780 PLN ≈ 88 710 €

Apartment with Terrace in Elizówka, Lublin

236,3 m²24/7
Gratka Pl
Apartment with Terrace in Elizówka, Lublin
381 780 PLN ≈ 88 605 €

Apartment with Terrace in Elizówka, Lublin

236,3 m²24/7
Morizon Pl
House with Garden View and Terrace in Dysie
2 190 000 PLN ≈ 507 297 €

House with Garden View and Terrace in Dysie

731218 m²1512 m²2
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
House with Garden and Terrace in Jakubowice Konińskie
1 559 000 PLN ≈ 361 131 €

House with Garden and Terrace in Jakubowice Konińskie

6160 m²1027 m²
Domiporta Pl
House with Garden View in Jakubowice Konińskie
1 144 000 PLN ≈ 264 999 €

House with Garden View in Jakubowice Konińskie

541153 m²438 m²1
Domiporta PlGratka PlAdresowo PlMorizon Pl
House with Garden View in Jakubowice Konińskie
1 630 000 PLN ≈ 377 577 €

House with Garden View in Jakubowice Konińskie

432200 m²1900 m²1
Morizon PlDomiporta Pl
Spacious Twin House with Garden View in Pólko
850 000 PLN ≈ 197 227 €

Spacious Twin House with Garden View in Pólko

411174 m²700 m²700 m²
Morizon PlGratka PlDomiporta PlGethome Pl
Spacious Twin House with Garden View in Pólko
790 000 PLN ≈ 183 305 €

Spacious Twin House with Garden View in Pólko

411150 m²400 m²404 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Semi-Detached House with Terrace in Narcyz 6 (B)
949 999 PLN ≈ 220 120 €

Semi-Detached House with Terrace in Narcyz 6 (B)

5139 m²400 m²1
Otodom Pl
House with Garden View and Terrace in Boduszyn
1 249 000 PLN ≈ 289 321 €

House with Garden View and Terrace in Boduszyn

531157 m²470 m²1
Adresowo PlGratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Modern House with Garden View in Jakubowice Konińskie
1 799 000 PLN ≈ 416 155 €

Modern House with Garden View in Jakubowice Konińskie

4142 m²365 m²124/750 m²
Otodom Pl
Detached House with Attic in Krasienin-Kolonia, Lublin
1 290 000 PLN ≈ 299 455 €

Detached House with Attic in Krasienin-Kolonia, Lublin

43122 m²965 m²324/7
Otodom Pl
Detached House with Garden in Lublin
1 180 000 PLN ≈ 273 920 €

Detached House with Garden in Lublin

432120 m²1780 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Modern House with Terrace in Elizówka
1 350 000 PLN ≈ 313 381 €

Modern House with Terrace in Elizówka

43111 m²249 m²124/7
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Swimming Pool in Lublin
888 888 PLN ≈ 206 250 €

Semi-Detached House with Swimming Pool in Lublin

4129 m²427 m²124/7
Otodom Pl
House with Large Plot and Loft in Dziuchów
850 000 PLN ≈ 197 227 €

House with Large Plot and Loft in Dziuchów

442129 m²1821 m²1
Otodom PlDomiporta Pl
House with Large Plot in Nasutowie
200 000 PLN ≈ 46 265 €

House with Large Plot in Nasutowie

260 m²1700 m²1700 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
House with Garden near IKEA in Elizówka
860 000 PLN ≈ 199 635 €

House with Garden near IKEA in Elizówka

521140 m²2500 m²3
Morizon PlGratka Pl
House with River Access in Dys, Lublin
720 000 PLN ≈ 167 137 €

House with River Access in Dys, Lublin

397 m²4200 m²4200 m²
Morizon PlGratka Pl
Modern Apartment with East Facing in Leonów near Lublin
295 000 PLN ≈ 68 480 €

Modern Apartment with East Facing in Leonów near Lublin

21133 m²1
Gratka PlMorizon PlAdresowo Pl
Parter House with Garage in Jakubowice Konińskie
1 199 900 PLN ≈ 278 538 €

Parter House with Garage in Jakubowice Konińskie

332153 m²200 m²2
Adresowo Pl
Developer's Apartment with Open Plan Kitchen in Lublin
439 560 PLN ≈ 102 037 €

Developer's Apartment with Open Plan Kitchen in Lublin

21139,2 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Modern Apartment with Terrace in Lublin
453 440 PLN ≈ 105 259 €

Modern Apartment with Terrace in Lublin

21141,6 m²1
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Garden near Lublin
1 520 000 PLN ≈ 352 844 €

Detached House with Garden near Lublin

632200 m²1000 m²2
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Detached House with River View in Dys
720 000 PLN ≈ 166 959 €

Detached House with River View in Dys

2190 m²4200 m²
Gratka PlMorizon Pl
Semi-Detached House with Garage in Niemce
855 000 PLN ≈ 198 475 €

Semi-Detached House with Garage in Niemce

541126 m²350 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon PlOtodom Pl
Detached House with Terrace in Dys
899 000 PLN ≈ 208 467 €

Detached House with Terrace in Dys

33192 m²1031 m²25 m²
Gratka PlMorizon Pl
Semi-Detached House with Garden in Dysie
1 300 000 PLN ≈ 301 453 €

Semi-Detached House with Garden in Dysie

431156 m²500 m²1
Morizon PlGratka Pl
Semi-Detached House with Garden in Dysie
1 000 000 PLN ≈ 231 887 €

Semi-Detached House with Garden in Dysie

52146 m²300 m²124/7
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Open Plan Kitchen in Niemce
1 399 000 PLN ≈ 324 612 €

Detached House with Open Plan Kitchen in Niemce

431151 m²1270 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Large Garden near Lublin
1 190 000 PLN ≈ 276 118 €

Detached House with Large Garden near Lublin

541123 m²2846 m²1
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Detached Passive House with Office in Łagiewniki
1 390 000 PLN ≈ 322 323 €

Detached Passive House with Office in Łagiewniki

431114 m²2223 m²
Domiporta PlMorizon PlGratka Pl
House with Garden in Quiet Area near Lublin
1 350 000 PLN ≈ 313 048 €

House with Garden in Quiet Area near Lublin

431214 m²4500 m²1
Morizon PlGratka PlAdresowo Pl
Detached House with Large Garden near Lublin
2 150 000 PLN ≈ 498 557 €

Detached House with Large Garden near Lublin

541123 m²11 326 m²17 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Finished House with Garden in Dysie
1 250 000 PLN ≈ 290 040 €

Finished House with Garden in Dysie

542148 m²300 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden near Lublin
2 490 000 PLN ≈ 577 759 €

Detached House with Garden near Lublin

532188 m²4000 m²2
Otodom PlMorizon PlDomiporta PlGratka Pl