One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Krzęcin

Kinnisvara müügis gmina Krzęcinis

Objekte kokku

8

Müügis

8

Mediaanhind

130 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Krzęcinis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Lake View in Countryside
760 000 PLN ≈ 176 593 €

Detached House with Lake View in Countryside

321120 m²4700 m²4700 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment with Balcony in Krzęcin
130 000 PLN ≈ 30 145 €

Apartment with Balcony in Krzęcin

1130,1 m²
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Balcony near Choszczno
120 000 PLN ≈ 27 797 €

Apartment with Balcony near Choszczno

33164,4 m²7 m²
Gratka PlDomiporta Pl
Detached House with Garden in Krzęcin
1 215 000 PLN ≈ 282 316 €

Detached House with Garden in Krzęcin

431120 m²980 m²1
Morizon PlGratka Pl
Family House with Private Entrance in Rakowo
149 000 PLN ≈ 34 377 €

Family House with Private Entrance in Rakowo

22164 m²1
Adresowo Pl
Apartment with Garden in Chłopowo
150 000 PLN ≈ 34 756 €

Apartment with Garden in Chłopowo

21135 m²1
Adresowo Pl
Modernised Apartment with Large Windows in Krzęcin
370 000 PLN ≈ 85 731 €

Modernised Apartment with Large Windows in Krzęcin

358 m²
Adresowo Pl
Holiday Cottage with Garden in Chłopowo
278 000 PLN ≈ 64 533 €

Holiday Cottage with Garden in Chłopowo

11172 m²935 m²935 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793