One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Końskie

Kinnisvara müügis gmina Końskies

Objekte kokku

83

Müügis

80

Üürile

3

Mediaanhind

325 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Końskies

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House for Rent with Terrace in Konstrowa
1500 PLN/ kuus ≈ 348 €

House for Rent with Terrace in Konstrowa

321120 m²500 m²1
Adresowo PlGratka PlMorizon Pl
Detached House with Countryside and Forest Views in Brody
990 000 PLN ≈ 229 711 €

Detached House with Countryside and Forest Views in Brody

641206 m²2010 m²2
Gratka PlFreedom PlOtodom PlMorizon Pl
Apartment with Garden View in Końskie
269 000 PLN ≈ 62 376 €

Apartment with Garden View in Końskie

33169,2 m²
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Apartment with Balcony in Konin, Romualda Traugutta Street
370 000 PLN ≈ 85 973 €

Apartment with Balcony in Konin, Romualda Traugutta Street

3265,5 m²24/7
Adresowo Pl
Detached House with Solar Panels in Izabelów
410 000 PLN ≈ 95 133 €

Detached House with Solar Panels in Izabelów

150 m²600 m²24/7600 m²
Otodom Pl
Furnished Recreational Bungalow with Forest View in Sielpia Wielka
339 000 PLN ≈ 78 548 €

Furnished Recreational Bungalow with Forest View in Sielpia Wielka

33245 m²14 683 m²24/7
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Renovated Apartment with Central Location in Końskie
239 999 PLN ≈ 55 712 €

Renovated Apartment with Central Location in Końskie

249 m²
Domiporta Pl
Apartment with Balcony in Końskie
310 000 PLN ≈ 71 962 €

Apartment with Balcony in Końskie

22145,2 m²4 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
House with Garden near Końskie, Dyszów
569 000 PLN ≈ 132 098 €

House with Garden near Końskie, Dyszów

4110 m²890 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Konin
255 000 PLN ≈ 59 131 €

Apartment with Balcony in Konin

22147 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Konstancin-Jeziorna
309 000 PLN ≈ 71 653 €

Apartment with Balcony in Konstancin-Jeziorna

41155 m²4 m²
Adresowo Pl
Apartment with Garage in Konstancin-Jeziorna
220 000 PLN ≈ 51 015 €

Apartment with Garage in Konstancin-Jeziorna

31175 m²1
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Konin
265 000 PLN ≈ 61 450 €

Apartment with Balcony in Konin

31039 m²1
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Konin
315 000 PLN ≈ 73 044 €

Apartment with Balcony in Konin

32157 m²
Adresowo Pl
House with Garage and Garden in Izabelów
325 000 PLN ≈ 75 363 €

House with Garage and Garden in Izabelów

5120 m²900 m²900 m²
Domiporta Pl
Detached House with Garden in Pomyków
910 000 PLN ≈ 211 242 €

Detached House with Garden in Pomyków

931180 m²1300 m²1
Domiporta PlMorizon PlGratka Pl
Apartment for Renovation in Końskie
240 000 PLN ≈ 55 653 €

Apartment for Renovation in Końskie

22156,1 m²
Gratka PlMorizon PlGethome Pl
Row House with Garden in Końskie
365 000 PLN ≈ 84 639 €

Row House with Garden in Końskie

431112 m²270 m²1
Domiporta PlGethome Pl
Newly Built House with Garden in Barycz
475 000 PLN ≈ 110 146 €

Newly Built House with Garden in Barycz

5200 m²1000 m²
Domiporta Pl
Spacious House with Garden in Końskie
770 000 PLN ≈ 178 664 €

Spacious House with Garden in Końskie

7200 m²602 m²125 m²602 m²
Domiporta Pl
Contemporary House with Orchard Garden in Końskie
1 380 000 PLN ≈ 319 667 €

Contemporary House with Orchard Garden in Końskie

5220 m²100 m²2100 m²
Adresowo Pl
House with Two Apartments and Garden in Stary Kazanów
680 000 PLN ≈ 157 517 €

House with Two Apartments and Garden in Stary Kazanów

220 m²100 m²2
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Konin
345 000 PLN ≈ 79 939 €

Apartment with Balcony in Konin

31169 m²
Otodom PlAdresowo Pl
Spacious Family House with Solar Panels in Dyszów
890 000 PLN ≈ 206 508 €

Spacious Family House with Solar Panels in Dyszów

932170 m²1500 m²1
Morizon PlDomiporta PlGethome PlGratka Pl
Spacious House with Potential in Konstancin-Jeziorna
450 000 PLN ≈ 104 414 €

Spacious House with Potential in Konstancin-Jeziorna

882159 m²3217 m²
Domiporta Pl
House with Garden and Terrace in Sielpia Mała
330 000 PLN ≈ 76 570 €

House with Garden and Terrace in Sielpia Mała

32260 m²
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Terrace in Modliszewice
650 000 PLN ≈ 150 568 €

Semi-Detached House with Terrace in Modliszewice

431114 m²1000 m²1
Gratka Pl
House with Garden in Brody
385 000 PLN ≈ 89 381 €

House with Garden in Brody

41145 m²9500 m²9500 m²
Domiporta Pl
Terraced House with Balcony in Modliszewice
650 000 PLN ≈ 150 568 €

Terraced House with Balcony in Modliszewice

431114 m²1000 m²1
Domiporta PlMorizon Pl
Contemporary House with Garden in Końskie
1 420 000 PLN ≈ 328 932 €

Contemporary House with Garden in Końskie

41177 m²987 m²124/7
Adresowo Pl
House with Garden near Końskie
430 000 PLN ≈ 99 606 €

House with Garden near Końskie

221106 m²500 m²1
Adresowo Pl
Recreational House in Pine Forest, Sielpia Wielka
390 000 PLN ≈ 90 532 €

Recreational House in Pine Forest, Sielpia Wielka

43150 m²4516 m²24/7
Gratka PlMorizon Pl
Family House with Garden in Końskie
490 000 PLN ≈ 113 622 €

Family House with Garden in Końskie

499 m²772 m²
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Balcony in Końskie
630 000 PLN ≈ 145 975 €

Semi-Detached House with Balcony in Końskie

431104 m²683 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Terraced House with Garden in Końskie
750 000 PLN ≈ 173 911 €

Terraced House with Garden in Końskie

652215 m²370 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Apartment for Self-Design on Iwo Odrowąża Street
270 000 PLN ≈ 62 649 €

Apartment for Self-Design on Iwo Odrowąża Street

32147,8 m²
Domiporta PlMorizon PlGratka PlGethome Pl

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793