One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Brzostek

Kinnisvara müügis gmina Brzostekis

Objekte kokku

36

Müügis

35

Üürile

1

Mediaanhind

170 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Brzostekis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Developer's House with Photovoltaic in Smarżowa
499 000 PLN ≈ 115 947 €

Developer's House with Photovoltaic in Smarżowa

741163 m²3086 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Detached House with Garden in Brzostek
1 099 000 PLN ≈ 255 115 €

Detached House with Garden in Brzostek

53240 m²2000 m²24/72000 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
House with Garden and Garage in Kamienica Górna
849 000 PLN ≈ 197 082 €

House with Garden and Garage in Kamienica Górna

542147 m²3192 m²24/7
Gratka PlMorizon PlDomiporta PlAdresowo Pl
Detached House with Garden and Countryside Views
2 500 000 PLN ≈ 580 335 €

Detached House with Garden and Countryside Views

76300 m²14 000 m²2
Gratka PlMorizon Pl
Modern House with Garden in Skurowa
410 000 PLN ≈ 95 133 €

Modern House with Garden in Skurowa

2150 m²36 m²24/7
Adresowo Pl
House with Garden in Przeczyca, Podkarpacie
1500 PLN/ kuus ≈ 348 €

House with Garden in Przeczyca, Podkarpacie

3120 m²
Adresowo Pl
Detached Wooden House with Forest View
140 000 PLN ≈ 32 439 €

Detached Wooden House with Forest View

435 m²1 m²
Otodom Pl
Log Cabin with Full Loft in Głobikówka
170 000 PLN ≈ 39 445 €

Log Cabin with Full Loft in Głobikówka

35 m²
Adresowo Pl
House with Garden in Brzostek
1 400 000 PLN ≈ 324 844 €

House with Garden in Brzostek

53250 m²100 m²32000 m²
Adresowo Pl
House with Garage near Brzostek Centre
400 000 PLN ≈ 92 287 €

House with Garage near Brzostek Centre

422130 m²400 m²1
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi30 096
Kraków21 419
Wrocław13 630
Gdańsk8752
Łódź8319
Poznań8240
Katowice5912
Rzeszów4535
Bydgoszcz4533
Gdynia3846
Szczecin3286
Lublin3077
Kielce2267
Białystok2257
Częstochowa1946
Bielsko-Biała1876
Gliwice1532
Toruń1399
Kołobrzeg1385
Bytom1303
Sosnowiec1241
Olsztyn1186
Zabrze1118
Zielona Góra1068
Radom1048
Opole1029
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów871
Chorzów852
gmina Stargard842