One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Brzeszcze

Kinnisvara müügis gmina Brzeszczes

Objekte kokku

30

Müügis

26

Üürile

4

Mediaanhind

265 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Brzeszczes

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden and Terrace in Countryside
780 000 PLN ≈ 180 985 €

House with Garden and Terrace in Countryside

7241 m²1036 m²1
Otodom Pl
House with Garden in Brzeszcze Centre
3800 PLN/ kuus ≈ 882 €

House with Garden in Brzeszcze Centre

431180 m²224/7
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Balcony in Brzeszcze
330 000 PLN ≈ 76 612 €

Apartment with Balcony in Brzeszcze

32154 m²
Adresowo Pl
Spacious House with Two Apartments in Brzeszcze
649 000 PLN ≈ 149 522 €

Spacious House with Two Apartments in Brzeszcze

732242 m²804 m²2
Morizon PlGratka Pl
House with Two Buildings in Suburban Area
920 000 PLN ≈ 212 259 €

House with Two Buildings in Suburban Area

1072221 m²2800 m²
Morizon PlGratka Pl
Spacious House with Garden in Jawiszowice
590 000 PLN ≈ 136 123 €

Spacious House with Garden in Jawiszowice

952229 m²776 m²1
Domiporta Pl
Detached House with Garden in Jawiszowice
400 000 PLN ≈ 92 287 €

Detached House with Garden in Jawiszowice

652146 m²435 m²
Gratka PlDomiporta Pl
House with Investment Potential in Jawiszowice
679 000 PLN ≈ 157 585 €

House with Investment Potential in Jawiszowice

731282 m²661 m²
Morizon PlGratka Pl
Spacious 2-Bedroom Apartment with Balcony in Quiet Area
320 000 PLN ≈ 74 250 €

Spacious 2-Bedroom Apartment with Balcony in Quiet Area

21161,4 m²
Otodom Pl
Renovated Apartment with District Heating in Brzeszcze
238 000 PLN ≈ 55 224 €

Renovated Apartment with District Heating in Brzeszcze

130 m²
Otodom Pl
Modernised House with Balcony in Jawiszowice
369 000 PLN ≈ 85 620 €

Modernised House with Balcony in Jawiszowice

32176,7 m²529 m²
Domiporta Pl
Apartment with Private Garden in Brzeszcze
349 000 PLN ≈ 80 733 €

Apartment with Private Garden in Brzeszcze

21155 m²1
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Jawiszowice
295 000 PLN ≈ 68 241 €

Apartment with Balcony in Jawiszowice

246,8 m²
Adresowo Pl
Apartment with Garden View and Terrace in Brzeszcze
330 000 PLN ≈ 76 523 €

Apartment with Garden View and Terrace in Brzeszcze

32155,6 m²
Otodom Pl
Semi-Detached House with Garden View in Brzeszcze
699 999 PLN ≈ 162 194 €

Semi-Detached House with Garden View in Brzeszcze

4101 m²650 m²24/7
Otodom Pl
Private Room Apartment with Balcony in Brzeszczany
1400 PLN/ kuus ≈ 325 €

Private Room Apartment with Balcony in Brzeszczany

33155,6 m²
Otodom PlMorizon PlGratka Pl
House for Renovation with Garden in Brzeszcze
300 000 PLN ≈ 69 610 €

House for Renovation with Garden in Brzeszcze

6150 m²400 m²
Adresowo Pl
Apartment with South-West View in Oświęcim
240 000 PLN ≈ 55 712 €

Apartment with South-West View in Oświęcim

11138,5 m²
Gratka Pl
Apartment for Rent in Brzeszczach
732 PLN/ kuus ≈ 170 €

Apartment for Rent in Brzeszczach

11118,3 m²
Otodom Pl
Apartment with Balcony in Brzeszcze
265 000 PLN ≈ 61 522 €

Apartment with Balcony in Brzeszcze

244,9 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Brzeszcze Centre
1400 PLN/ kuus ≈ 325 €

Apartment with Balcony in Brzeszcze Centre

21144 m²
Otodom Pl
Apartment with Storage in Brzeszcze, Dworcowa Street
234 000 PLN ≈ 54 308 €

Apartment with Storage in Brzeszcze, Dworcowa Street

236,3 m²
Adresowo Pl
Developer's House with Garden in Brzeszcze
699 000 PLN ≈ 162 190 €

Developer's House with Garden in Brzeszcze

4101 m²500 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Brzeszcze
200 000 PLN ≈ 46 328 €

Apartment with Balcony in Brzeszcze

22135 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Brzeszcze
300 000 PLN ≈ 69 398 €

Apartment with Balcony in Brzeszcze

246 m²
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Commercial Space in Jawiszowice
194 366 PLN ≈ 44 843 €

Semi-Detached House with Commercial Space in Jawiszowice

150 m²1447 m²
Gratka Pl
House with Commercial Space in Jawiszowice
194 366 PLN ≈ 44 843 €

House with Commercial Space in Jawiszowice

5247 m²1447 m²
Morizon Pl
House for Sale in Brzeszczach, Strażacka Street
176 700 PLN ≈ 41 018 €

House for Sale in Brzeszczach, Strażacka Street

408 m²1830 m²
Morizon Pl
House with Land for Sale in Brzeszczach
176 700 PLN ≈ 41 018 €

House with Land for Sale in Brzeszczach

408 m²1830 m²
Gratka Pl
House with Perpetual Usufruct in Brzeszczach
65 000 PLN ≈ 15 089 €

House with Perpetual Usufruct in Brzeszczach

138 m²192 m²
Gratka Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi30 096
Kraków21 419
Wrocław13 630
Gdańsk8752
Łódź8319
Poznań8240
Katowice5912
Rzeszów4535
Bydgoszcz4533
Gdynia3846
Szczecin3286
Lublin3077
Kielce2267
Białystok2257
Częstochowa1946
Bielsko-Biała1876
Gliwice1532
Toruń1399
Kołobrzeg1385
Bytom1303
Sosnowiec1241
Olsztyn1186
Zabrze1118
Zielona Góra1068
Radom1048
Opole1029
gmina Piaseczno901
gmina Tarnów871
Chorzów852
gmina Stargard842