One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastagmina Brojce

Kinnisvara müügis gmina Brojces

Objekte kokku

36

Müügis

34

Üürile

2

Mediaanhind

404,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu gmina Brojces

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Semi-Detached House in Quiet Location near Brojc
399 000 PLN ≈ 92 523 €

Semi-Detached House in Quiet Location near Brojc

622140 m²917 m²1
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
House with Garden View in Brojc Area
450 000 PLN ≈ 104 347 €

House with Garden View in Brojc Area

6340 m²5008 m²
Domiporta Pl
Detached House with Two Apartments near Hossoland
323 000 PLN ≈ 74 900 €

Detached House with Two Apartments near Hossoland

531130 m²886 m²1
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Detached House with Two Apartments near Brojce
450 000 PLN ≈ 104 414 €

Detached House with Two Apartments near Brojce

331100 m²5008 m²
Gratka PlMorizon Pl
House with Garden in Quiet Area near Brojce
432 000 PLN ≈ 100 379 €

House with Garden in Quiet Area near Brojce

522126 m²315 m²
Domiporta Pl
House with Production Hall in Brojce
1 890 000 PLN ≈ 439 159 €

House with Production Hall in Brojce

5284 m²1800 m²
Domiporta Pl
Detached House with Potential for Two Units in Przybiernowo
480 000 PLN ≈ 111 532 €

Detached House with Potential for Two Units in Przybiernowo

41200 m²4700 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
House for Renovation with Garden in Cieszyce
400 000 PLN ≈ 92 854 €

House for Renovation with Garden in Cieszyce

53191 m²1838 m²1
Domiporta Pl
Detached House with Production Hall near Kołobrzeg
1 740 000 PLN ≈ 403 735 €

Detached House with Production Hall near Kołobrzeg

542284 m²1800 m²
Morizon PlGratka Pl
Terraced House with Garden in Gryfice
169 000 PLN ≈ 39 213 €

Terraced House with Garden in Gryfice

22151 m²217 m²1
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
House for Renovation with Garden in Quiet Area
155 000 PLN ≈ 35 981 €

House for Renovation with Garden in Quiet Area

42081,5 m²3053 m²2
Domiporta Pl
House with Timber Heating in Stołąż
410 000 PLN ≈ 95 175 €

House with Timber Heating in Stołąż

220126 m²917 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Brojce
215 000 PLN ≈ 49 817 €

Apartment with Balcony in Brojce

21146 m²
Adresowo Pl
Apartment with Garden in Dargosław
85 000 PLN ≈ 19 731 €

Apartment with Garden in Dargosław

22149 m²500 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Apartment with Garden and Garage in Żukowo
409 000 PLN ≈ 94 943 €

Apartment with Garden and Garage in Żukowo

431120 m²1
Adresowo Pl
Historic Mansion with Garden in Raciborów
880 000 PLN ≈ 204 278 €

Historic Mansion with Garden in Raciborów

404 m²
Adresowo Pl
House with Garden in Brojce Centre
1300 PLN/ kuus ≈ 301 €

House with Garden in Brojce Centre

21130 m²150 m²24/7
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi29 981
Kraków21 337
Wrocław13 453
Gdańsk8711
Łódź8245
Poznań7235
Katowice5864
Bydgoszcz4533
Rzeszów4499
Gdynia3844
Szczecin3294
Lublin3084
Częstochowa2524
Kielce2268
Białystok2259
Bielsko-Biała1505
Toruń1378
Gliwice1238
Sosnowiec1238
Kołobrzeg1232
Olsztyn1189
Zielona Góra1074
Radom1047
Bytom1040
Opole1034
Zabrze919
gmina Piaseczno907
gmina Tarnów869
gmina Stargard844
Gorzów Wielkopolski793