One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaGildeskål

Kinnisvara müügis Gildeskålis

Objekte kokku

17

Müügis

17

Mediaanhind

1,8 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Gildeskålis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Cottage with Terrace in Skjellvik
1 650 000 NOK ≈ 151 685 €

Cottage with Terrace in Skjellvik

42146 m²1015 m²22 m²
Partners No
Modern Cabin with Sea View in Holmsundfjorden
2 800 000 NOK ≈ 258 015 €

Modern Cabin with Sea View in Holmsundfjorden

43175 m²956 m²
Partners No
Cottage with Sea View on Sandhornøy, Gildeskål
1 490 000 NOK ≈ 137 301 €

Cottage with Sea View on Sandhornøy, Gildeskål

32144 m²767 m²42 m²
Partners No
Historic House with Waterfront Views in Gildeskål
863 585 €

Historic House with Waterfront Views in Gildeskål

552423 m²
JamesEdition
Country Estate with Sea and Mountain Views in Gildeskål
640 461 €

Country Estate with Sea and Mountain Views in Gildeskål

41278 m²
JamesEdition
House with Terrace and View in Sørfinnset
1 650 000 NOK ≈ 151 045 €

House with Terrace and View in Sørfinnset

4115 m²
Finn No
House with Mountain View in Sørfinnsetveien
2 650 000 NOK ≈ 242 588 €

House with Mountain View in Sørfinnsetveien

44132 m²5191 m²
Finn No
House with Sea View on Nygårdsjøen
3 590 000 NOK ≈ 329 650 €

House with Sea View on Nygårdsjøen

168 m²2032 m²100 m²
Finn No
Historic House with Sea View in Gildeskål
9 500 000 NOK ≈ 870 812 €

Historic House with Sea View in Gildeskål

752423 m²5799 m²
Finn No
House with Mountain and Lake Views in Lekanger
4 590 000 NOK ≈ 420 181 €

House with Mountain and Lake Views in Lekanger

3387 m²3965 m²
Finn No
House with Garage and Garden on Sandhornøy
3 990 000 NOK ≈ 365 741 €

House with Garage and Garden on Sandhornøy

3306 m²69 936 m²72 m²
Finn No
House with Mountain and Garden Views in Sandhornøy
1 250 000 NOK ≈ 114 732 €

House with Mountain and Garden Views in Sandhornøy

621163 m²1974 m²1
Nordvikbolig NoFinn No
House with Sea View and Boat Facilities in Gildeskål
1 980 000 NOK ≈ 181 813 €

House with Sea View and Boat Facilities in Gildeskål

32165 m²1848 m²56 m²
Notar NoFinn No
Historic House with Boating on Sandhornøy
1 750 000 NOK ≈ 160 878 €

Historic House with Boating on Sandhornøy

741160 m²21 595 m²
Dnbeiendom No
House with Mountain View in Sørfinnset
2 650 000 NOK ≈ 242 588 €

House with Mountain View in Sørfinnset

442144 m²5191 m²30 m²
Dnbeiendom No
Chalet with Sea View on Nygårdsjøen
3 590 000 NOK ≈ 328 638 €

Chalet with Sea View on Nygårdsjøen

111137 m²2031 m²1
Dnbeiendom No
Detached Chalet with Private Parking in Sandhornøy
1 350 000 NOK ≈ 123 567 €

Detached Chalet with Private Parking in Sandhornøy

4279 m²1136 m²
Dnbeiendom No
Pilt puudub
643 136 €

Country Estate with Waterfront in North Norway

41278 m²
JamesEdition
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Oslo6643
Trondheim2569
Bergen1557
Kristiansand1103
Drammen1076
Stavanger945
Bærum918
Fredrikstad917
Tønsberg873
Asker821
Lillestrøm711
Sandefjord663
Ålesund559
Moss553
Sarpsborg552
Bodø511
Lørenskog503
Sandnes456
Ullensaker456
Gjerstad447
Tromsø443
Larvik425
Skien376
Hamar365
Gjøvik359
Nordre Follo358
Færder325
Lillehammer313
Horten309
Arendal308