One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaFlekkefjord

Kinnisvara müügis Flekkefjordis

Objekte kokku

27

Müügis

27

Mediaanhind

3,5 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Flekkefjordis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Maritime View in Abelnes
2 800 000 NOK ≈ 256 196 €

House with Maritime View in Abelnes

31175 m²1763 m²1
Finn No
House with Garden and Garage in Drangeid
1 750 000 NOK ≈ 160 122 €

House with Garden and Garage in Drangeid

44294 m²323 m²1
Finn No
House with Private Beachfront in Flekkefjord
13 000 000 NOK ≈ 1 189 480 €

House with Private Beachfront in Flekkefjord

5189 m²1062 m²165 m²
Finn No
Historic House with Central Location in Sunde
3 350 000 NOK ≈ 306 520 €

Historic House with Central Location in Sunde

55206 m²320 m²3
Finn No
House with Terraces in Flekkefjord
2 200 000 NOK ≈ 201 368 €

House with Terraces in Flekkefjord

3164 m²1029 m²162 m²
Exbo NoFinn No
House with Central Location in Flekkefjord
2 300 000 NOK ≈ 210 521 €

House with Central Location in Flekkefjord

53195 m²329 m²1
Finn No
House with Boat Slip and Garden in Hidra
2 990 000 NOK ≈ 273 580 €

House with Boat Slip and Garden in Hidra

390 m²13 500 m²
Finn No
House with Boat Facilities in Kirkehamn, Hidra
4 550 000 NOK ≈ 416 318 €

House with Boat Facilities in Kirkehamn, Hidra

7387 m²1031 m²
Finn No
House with Sea View in Kirkehamn, Hidra
4 550 000 NOK ≈ 416 318 €

House with Sea View in Kirkehamn, Hidra

1073311 m²309 m²1
Finn No
House with Impressive View on Andabeløy
3 850 000 NOK ≈ 352 269 €

House with Impressive View on Andabeløy

532222 m²1853 m²1
Finn No
Apartment with Balcony and Marina View in City Centre
7 950 000 NOK ≈ 727 413 €

Apartment with Balcony and Marina View in City Centre

2150 m²2434 m²1
Finn No
Historic House with Boat Slip in Hidra
4 500 000 NOK ≈ 411 743 €

Historic House with Boat Slip in Hidra

45159 m²49 000 m²
Finn No
House with Garage in Established Area near Centre
1 850 000 NOK ≈ 169 272 €

House with Garage in Established Area near Centre

3138 m²406 m²1
Finn No
Apartment with Sea View and Boat Slip in Flekkefjord
7 000 000 NOK ≈ 640 489 €

Apartment with Sea View and Boat Slip in Flekkefjord

3151 m²2134 m²
Finn No
House with Large Garden and Terraces in Tjørsvågveien
3 500 000 NOK ≈ 320 245 €

House with Large Garden and Terraces in Tjørsvågveien

4277 m²1512 m²2
Finn No
House with Rental Unit and Garage in Flekkefjord
4 600 000 NOK ≈ 420 893 €

House with Rental Unit and Garage in Flekkefjord

642181 m²411 m²2
Finn No
House with Mountain and Forest Views in Family-Friendly Area
3 800 000 NOK ≈ 348 933 €

House with Mountain and Forest Views in Family-Friendly Area

42228 m²699 m²
Finn No
House with Boat Slip in Andabeløy
3 200 000 NOK ≈ 292 795 €

House with Boat Slip in Andabeløy

43186 m²1280 m²1
Finn No
House with Terrace in Sira
2 490 000 NOK ≈ 227 831 €

House with Terrace in Sira

12168 m²327 m²1
Finn NoExbo No
House with Sea View in Rauli
4 950 000 NOK ≈ 452 917 €

House with Sea View in Rauli

542217 m²672 m²1
Finn NoExbo No
House with Garden and Sea View in Sira
1 990 000 NOK ≈ 182 082 €

House with Garden and Sea View in Sira

321103 m²
Finn No
Detached House with Garden in Lilleheia, Flekkefjord
3 350 000 NOK ≈ 306 520 €

Detached House with Garden in Lilleheia, Flekkefjord

742151 m²600 m²2
Finn No
Apartment with Terrace in Flekkefjord
3 500 000 NOK – 7 450 000 NOK

Apartment with Terrace in Flekkefjord

32193 m²587 m²
Aktiv No
Vacation Home with Mountain View in Hidra, Flekkefjord
4 000 000 NOK ≈ 367 141 €

Vacation Home with Mountain View in Hidra, Flekkefjord

552183 m²1155 m²1
Dnbeiendom No
Former Community House with Jetty in Hidrasund
3 500 000 NOK ≈ 321 249 €

Former Community House with Jetty in Hidrasund

521243 m²695 m²
Aktiv No
Modern Apartment with View in Flekkefjord
6 750 000 NOK ≈ 617 615 €

Modern Apartment with View in Flekkefjord

292 m²
Finn No
House with Lake View in Søyland
1 325 000 NOK ≈ 121 235 €

House with Lake View in Søyland

831171 m²766 m²1
Finn No
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Oslo6615
Trondheim2569
Bergen1552
Kristiansand1103
Drammen1076
Stavanger945
Bærum916
Fredrikstad912
Tønsberg873
Asker821
Lillestrøm711
Sandefjord661
Ålesund559
Moss553
Sarpsborg550
Bodø540
Lørenskog502
Tromsø471
Sandnes456
Ullensaker452
Gjerstad447
Larvik424
Gjøvik400
Hamar393
Skien373
Nordre Follo358
Færder326
Lillehammer320
Arendal309
Horten308