One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaEmmen

Kinnisvara müügis Emmenis

Objekte kokku

158

Müügis

134

Üürile

24

Mediaanhind

325 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Emmenis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden View in Emmen
1120 €/ kuus

House with Garden View in Emmen

3272 m²
Huislijn
Apartment with Garden View in Emmen
990 €/ kuus

Apartment with Garden View in Emmen

43110 m²
Huislijn
Corner House with Garden View in Bargeres
219 500 €

Corner House with Garden View in Bargeres

541110 m²205 m²96 m²
Funda
House with Garden View and Terrace in Bargeres
269 500 €

House with Garden View and Terrace in Bargeres

541126 m²132 m²1
Funda
House with Garden View in Emmen
230 000 €

House with Garden View in Emmen

54193 m²148 m²
Huislijn
House with Garden and Terrace in Emmen Emmerhout
1495 €/ kuus

House with Garden and Terrace in Emmen Emmerhout

441139 m²1
Rentola
Apartment with Garden View in Barger-Oosterveld
449 000 €

Apartment with Garden View in Barger-Oosterveld

32178 m²1
MakelaarslandHuislijn
Apartment with Balcony in Emmen
695 000 €

Apartment with Balcony in Emmen

322167 m²1
Pararius
Apartment with Garden View in Emmen
209 500 €

Apartment with Garden View in Emmen

32175 m²
Funda
House with Garden View and Terrace in Ruinerbrink
289 500 €

House with Garden View and Terrace in Ruinerbrink

651143 m²178 m²1
Funda
Cottage with Garden and Pool in Emmen
499 500 €

Cottage with Garden and Pool in Emmen

542130 m²2 m²1714 m²
Funda
Apartment with Terrace in City Centre
219 000 €

Apartment with Terrace in City Centre

32160 m²1
Funda
Apartment with City View in Emmen
675 000 €

Apartment with City View in Emmen

432167 m²1
WoonaccentemmenFunda
City View Apartment with Terrace in Emmen
215 000 €

City View Apartment with Terrace in Emmen

43172 m²3,5 m²
Funda
House with Garden View in Emmerhout
400 000 €

House with Garden View in Emmerhout

541140 m²567 m²1
Funda
House with Garden View and Terrace in Parc Sandur
395 000 €

House with Garden View and Terrace in Parc Sandur

541134 m²307 m²1
Funda
Apartment with Garden View in Emmen
295 000 €

Apartment with Garden View in Emmen

32192 m²124/7
FundaPararius
Apartment with City View in Emmen
215 000 €

Apartment with City View in Emmen

43189 m²115 m²
Funda
3-Bedroom Apartment with Balcony in Emmen
350 000 €

3-Bedroom Apartment with Balcony in Emmen

32193 m²124/7
Funda
Modern House with Garden in Emmen's Delftlanden
369 000 €

Modern House with Garden in Emmen's Delftlanden

541102 m²141 m²1
Funda
House with Ground Floor Bedroom in Parc Sandur
475 000 €

House with Ground Floor Bedroom in Parc Sandur

642113 m²388 m²1
Funda
4-Bedroom Apartment with Balconies in Emmen
249 500 €

4-Bedroom Apartment with Balconies in Emmen

43193 m²125 m²
DynamisFunda
5-Bedroom Corner House in Emmen
339 000 €

5-Bedroom Corner House in Emmen

651347 m²347 m²132 m²
Funda
House with Garden near Valtherbos, Emmen
335 000 €

House with Garden near Valtherbos, Emmen

631145 m²142 m²
Funda
Penthouse with Panoramic View in Emmen
799 500 €

Penthouse with Panoramic View in Emmen

542231 m²176 m²
Funda
House with Garden in De Rietlanden
475 000 €

House with Garden in De Rietlanden

432129 m²481 m²
ParariusFunda
House with Pool in Parc Sandur, Emmen
650 000 €

House with Pool in Parc Sandur, Emmen

431136 m²560 m²1
Funda
Detached Duplex House with Garden in Barger-Oosterveld
325 000 €

Detached Duplex House with Garden in Barger-Oosterveld

541139 m²342 m²4
Pararius
Ground Floor Garden Apartment in Delft Staete
500 000 €

Ground Floor Garden Apartment in Delft Staete

321101 m²1
ParariusFunda
House with Garden and Solar Panels in Delftlanden
389 500 €

House with Garden and Solar Panels in Delftlanden

531132 m²171 m²2
Funda
Apartment with Balcony in Emmen
159 000 €

Apartment with Balcony in Emmen

21150 m²12 m²
Funda
Monumental House with Garden in Emmen
375 000 €

Monumental House with Garden in Emmen

32168 m²373 m²1
Funda
Apartment with Balcony in De Rietlanden, Emmen
275 000 €

Apartment with Balcony in De Rietlanden, Emmen

32190 m²24/79,7 m²
Funda
House with Garden in Angelslo, Emmen
250 000 €

House with Garden in Angelslo, Emmen

531113 m²191 m²523 m²
Funda
House with Garden in Central Emmen
595 000 €

House with Garden in Central Emmen

431103 m²353 m²1
Funda
3-Bedroom Apartment with South-West Balcony in Emmen
295 000 €

3-Bedroom Apartment with South-West Balcony in Emmen

32188 m²124/7
Funda