One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaEmilia-RomagnaModenaSassuolo

Kinnisvara müügis Sassuolos

Modena

Objekte kokku

401

Müügis

341

Üürile

60

Mediaanhind

250 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Sassuolos

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Private Garden in Sassuolo
760 000 €

Detached House with Private Garden in Sassuolo

104480 m²2
Casa
Modern Villa with Terrace in Sassuolo
590 000 €

Modern Villa with Terrace in Sassuolo

73266 m²224/7
Wikicasa
Apartment with Private Entrance in Sassuolo
399 000 €

Apartment with Private Entrance in Sassuolo

52150 m²110 m²
Wikicasa
Apartment with City View in Sassuolo
225 000 €

Apartment with City View in Sassuolo

32293 m²
Wikicasa
Apartment with Garden and Terrace in Sassuolo
225 000 €

Apartment with Garden and Terrace in Sassuolo

432122 m²1
Tempocasa
Apartment with City View in Sassuolo
348 000 €

Apartment with City View in Sassuolo

421160 m²124/7
WikicasaPcasePortaleagenzieimmobiliari
Apartment with Terrace and Garage in Sassuolo
285 000 €

Apartment with Terrace and Garage in Sassuolo

331130 m²1
WikicasaPortaleagenzieimmobiliariPcase
Apartment with Garden View in Sassuolo
375 000 €

Apartment with Garden View in Sassuolo

332150 m²1
PcaseWikicasa
Apartment with Garden View in Sassuolo
250 000 €

Apartment with Garden View in Sassuolo

431175 m²
WikicasaTempocasa
Apartment with Garden View in Sassuolo
95 000 €

Apartment with Garden View in Sassuolo

21156 m²1
TempocasaWikicasa
Apartment with Garden View in Sassuolo
200 000 €

Apartment with Garden View in Sassuolo

543140 m²1
TempocasaWikicasa
Apartment with Countryside View in Sassuolo
240 000 €

Apartment with Countryside View in Sassuolo

322130 m²224/7
PcasePortaleagenzieimmobiliariWikicasa
Apartment with Balconies and Garage in Sassuolo
110 000 €

Apartment with Balconies and Garage in Sassuolo

32190 m²1
WikicasaTempocasa
Rearfacing Apartment with Balcony in Sassuolo
260 000 €

Rearfacing Apartment with Balcony in Sassuolo

322105 m²1
Wikicasa
Garden Apartment with High-End Finishes in Sassuolo
308 000 €

Garden Apartment with High-End Finishes in Sassuolo

52120 m²24/7
Wikicasa
Rear-Access Villa with Private Garden in Sassuolo
430 000 €

Rear-Access Villa with Private Garden in Sassuolo

634236 m²124/7
Wikicasa
Apartment with Balcony in Sassuolo Centre
320 000 €

Apartment with Balcony in Sassuolo Centre

52125 m²1
Wikicasa
Apartment with Terrace in Sassuolo
175 000 €

Apartment with Terrace in Sassuolo

321125 m²2
PcasePortaleagenzieimmobiliari
Apartment with Terrace in Sassuolo
180 000 €

Apartment with Terrace in Sassuolo

633120 m²
WikicasaPortaleagenzieimmobiliariPcase
Duplex Apartment with Mountain View in Sassuolo
230 000 €

Duplex Apartment with Mountain View in Sassuolo

432180 m²1
Wikicasa
House for Sale with Garden in Sassuolo
160 000 €

House for Sale with Garden in Sassuolo

642200 m²3
TecnocasaWikicasa
Duplex Penthouse with Terrace in Sassuolo
Hind päringul

Duplex Penthouse with Terrace in Sassuolo

733228 m²324/7
Wikicasa
Rearfacing Apartment with Balcony in Sassuolo
255 000 €

Rearfacing Apartment with Balcony in Sassuolo

532166 m²124/7
Wikicasa
Apartment with Balcony in Sassuolo
132 000 €

Apartment with Balcony in Sassuolo

42166 m²1
Wikicasa
Semi-Detached Villa with Garden in Sassuolo
480 000 €

Semi-Detached Villa with Garden in Sassuolo

633233 m²124/7
Wikicasa
Rear-Facing Apartment with Balcony in Sassuolo
265 000 €

Rear-Facing Apartment with Balcony in Sassuolo

41126 m²124/7
Wikicasa
Central Apartment with High Ceilings in Sassuolo
Hind päringul

Central Apartment with High Ceilings in Sassuolo

633192 m²24/7
Wikicasa
Garden Apartment with Terrace in Sassuolo
163 000 €

Garden Apartment with Terrace in Sassuolo

431123 m²
Wikicasa
3-Bedroom Apartment with Parking in Sassuolo
179 000 €

3-Bedroom Apartment with Parking in Sassuolo

311100 m²1
Tecnocasa
Apartment with Terrazzo in Sassuolo
260 000 €

Apartment with Terrazzo in Sassuolo

399 m²1
WikicasaPcase
Two-Level Apartment with Balcony in Sassuolo
230 000 €

Two-Level Apartment with Balcony in Sassuolo

331120 m²2
WikicasaPcasePortaleagenzieimmobiliari
Rearranged Apartment with Balcony in Sassuolo
375 000 €

Rearranged Apartment with Balcony in Sassuolo

42135 m²124/7
WikicasaPortaleagenzieimmobiliari
Detached House with Garden in Sassuolo
490 000 €

Detached House with Garden in Sassuolo

82250 m²3
WikicasaPortaleagenzieimmobiliari
Apartment with Private Garden in Sassuolo
260 000 €

Apartment with Private Garden in Sassuolo

42120 m²2
WikicasaPortaleagenzieimmobiliariPcase
Rearranged Apartment with Balcony in Sassuolo
1300 €/ kuus

Rearranged Apartment with Balcony in Sassuolo

42145 m²1
Trovacasa
Apartment with Parking in Sassuolo
155 000 €

Apartment with Parking in Sassuolo

21144 m²1
TempocasaWikicasa

Teised piirkonnad: Modena

Modena2492
Carpi806
Castelfranco Emilia479
Formigine284
Mirandola252
V
Vignola250
Pavullo nel Frignano206
Maranello205
Serramazzoni202
Soliera192
Castelnuovo Rangone160
Nonantola128
San Cesario sul Panaro123
S
Savignano sul Panaro119
Concordia sulla Secchia112
Castelvetro di Modena111
Novi di Modena106
Fiorano Modenese100
Z
Zocca98
Finale Emilia97
B
Bomporto92
San Prospero78
C
Campogalliano71
S
San Felice sul Panaro66
M
Marano sul Panaro64
G
Guiglia63
Sestola62
S
Spilamberto62
C
Cavezzo61
M
Medolla60