One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaEemsdelta

Kinnisvara müügis Eemsdeltas

Objekte kokku

64

Müügis

59

Üürile

5

Mediaanhind

300 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Eemsdeltas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Historic House with Waterfront Setting in Appingedam
550 000 €

Historic House with Waterfront Setting in Appingedam

532247 m²141 m²35 m²
FundaMakelaarslandHuislijn
Apartment with Lake View in Delfzijl
319 000 €

Apartment with Lake View in Delfzijl

43196 m²17 m²
FundaDynamis
Characterful House with Garden View in Borgsweer
284 500 €

Characterful House with Garden View in Borgsweer

431111 m²430 m²1
Huislijn
Apartment with Garden and Terrace in Delfzijl
299 500 €

Apartment with Garden and Terrace in Delfzijl

32173 m²60 m²
Funda
Apartment with Garden View in Delfzijl
249 500 €

Apartment with Garden View in Delfzijl

52174 m²25 m²
Funda
Furnished Apartment with Garden View in Delfzijl
892 €/ kuus

Furnished Apartment with Garden View in Delfzijl

32157 m²1
Huislijn
House with Lake View and Terrace in Farmsum
219 500 €

House with Lake View and Terrace in Farmsum

43174 m²286 m²1
Funda
Historic House with Garden View in Woldendorp
450 000 €

Historic House with Garden View in Woldendorp

971252 m²885 m²1
Funda
Herrenhaus with Garden View in Spijk
625 000 €

Herrenhaus with Garden View in Spijk

643228 m²2 m²1
Funda
House with Garden View in Oud-West, Delfzijl
300 000 €

House with Garden View in Oud-West, Delfzijl

53198 m²247 m²1
Funda
Furnished Apartment with Garden View in Delfzijl
169 000 €

Furnished Apartment with Garden View in Delfzijl

21153 m²
Funda
Luxury Penthouse with Sea View in Delfzijl
499 000 €

Luxury Penthouse with Sea View in Delfzijl

321115 m²1
Funda
2-1-Kap House with Garden in Delfzijl
339 000 €

2-1-Kap House with Garden in Delfzijl

431136 m²403 m²2
Aanbod VastgoednederlandFunda
Historic House with Garden in Godlinze
749 000 €

Historic House with Garden in Godlinze

641204 m²3 m²4 m²
Aanbod VastgoednederlandFunda
House with Garden and Garage in Holwierde
369 000 €

House with Garden and Garage in Holwierde

642615 m²615 m²1
Funda
Maisonnette with West-Facing Balcony in Delfzijl
200 000 €

Maisonnette with West-Facing Balcony in Delfzijl

32179 m²1
Aanbod Vastgoednederland
House with Garden and Historic View in Stedum
399 000 €

House with Garden and Historic View in Stedum

431294 m²679 m²1
Funda
House with Garden and Multiple Bedrooms in Delfzijl
300 000 €

House with Garden and Multiple Bedrooms in Delfzijl

43185,7 m²344 m²1
Aanbod VastgoednederlandFunda
Corner House with Large Garden in Fivelmonde
275 000 €

Corner House with Large Garden in Fivelmonde

321393 m²366 m²1
Funda
House with Water View and Garden in Expansion Area
650 000 €

House with Water View and Garden in Expansion Area

431694 m²694 m²1
Funda
Modernised Semi-detached House with Garden in Appingedam
189 500 €

Modernised Semi-detached House with Garden in Appingedam

321162 m²162 m²1
Funda
House with Garden in Delfzijl
250 000 €

House with Garden in Delfzijl

541128 m²276 m²1
Funda
Corner House with Garden in Appingedam
219 000 €

Corner House with Garden in Appingedam

321251 m²251 m²88 m²
Funda
Characterful 2-1-Kap House with Garden in Oranjebuurt
275 000 €

Characterful 2-1-Kap House with Garden in Oranjebuurt

321215 m²215 m²
Funda
Apartment with Sea View in Delfzijl
250 000 €

Apartment with Sea View in Delfzijl

43179 m²
Funda
Characterful 1930s House with Garden in Delfzijl
360 000 €

Characterful 1930s House with Garden in Delfzijl

43186 m²245 m²245 m²
Funda
Modern Two-Storey House with Solar Panels in Appingedam
319 000 €

Modern Two-Storey House with Solar Panels in Appingedam

641228 m²228 m²1
Funda
Apartment with Private Balcony in Farmsum
169 500 €

Apartment with Private Balcony in Farmsum

32171 m²124/7
MakelaarslandHuislijn
Free-Standing House with Large Garden in Spijk
185 000 €

Free-Standing House with Large Garden in Spijk

31157 m²380 m²1
Aanbod Vastgoednederland
House with Garden in Delfzijl
450 000 €

House with Garden in Delfzijl

541726 m²827 m²1
Funda
Apartment with Balcony near Shops in Delfzijl
179 000 €

Apartment with Balcony near Shops in Delfzijl

32177 m²
Funda
House with Garden and Solar Panels in Loppersum
492 500 €

House with Garden and Solar Panels in Loppersum

541130 m²414 m²1
Aanbod VastgoednederlandHuislijn
Estate-Style House with West-Facing Garden in Appingedam
299 500 €

Estate-Style House with West-Facing Garden in Appingedam

43114 m²170 m²45 m²
HuislijnAanbod Vastgoednederland
Estate Agent House with Garden in Appingedam
335 000 €

Estate Agent House with Garden in Appingedam

331110 m²169 m²1
Aanbod Vastgoednederland
Renovatable House with Garden in Delfzijl
160 000 €

Renovatable House with Garden in Delfzijl

42187 m²198 m²15 m²
Aanbod Vastgoednederland
Modernised House with Solar Panels in Appingedam
250 000 €

Modernised House with Solar Panels in Appingedam

43185 m²78 m²39 m²
DynamisFunda