One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaEemnes

Kinnisvara müügis Eemnesis

Objekte kokku

11

Müügis

11

Mediaanhind

589 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Eemnesis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House for Renovation with Garden in Eemnes
450 000 €

House for Renovation with Garden in Eemnes

641134 m²175 m²72 m²
Funda
Apartment with West-Facing Balcony in Eemnes
589 000 €

Apartment with West-Facing Balcony in Eemnes

321111 m²121 m²
Funda
Modern Apartment with South Balcony in Eemnes
495 000 €

Modern Apartment with South Balcony in Eemnes

32174 m²110 m²
Funda
House with Deep Garden in Eemnes
749 500 €

House with Deep Garden in Eemnes

431100 m²425 m²273 m²
Funda
Detached House with Waterfront in Eemnes
1 198 000 €

Detached House with Waterfront in Eemnes

651330 m²330 m²1
Funda
Luxury Penthouse with South-Facing Balcony in Eemnes
1 159 000 €

Luxury Penthouse with South-Facing Balcony in Eemnes

522200 m²112 m²
Funda
Modern Maisonette with Balcony in Eemnes
425 000 €

Modern Maisonette with Balcony in Eemnes

21171 m²8 m²
Funda
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349