One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaDługa Szlachecka

Kinnisvara müügis Długa Szlacheckas

Objekte kokku

12

Müügis

12

Mediaanhind

890 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Długa Szlacheckas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden near Warsaw
1 190 000 PLN ≈ 276 241 €

Detached House with Garden near Warsaw

542153 m²1200 m²1
Morizon PlGratka Pl
House with Pool and Garden in Halinów
6 000 000 PLN ≈ 1 392 953 €

House with Pool and Garden in Halinów

1033780 m²2000 m²1
Domiporta Pl
House with Garden and Forest View in Sulejówek
1 299 000 PLN ≈ 301 478 €

House with Garden and Forest View in Sulejówek

5153 m²1200 m²
Adresowo PlDomiporta Pl
House with Garden and Garage in Księdza Ignacego Jana Skorupki
1 199 000 PLN ≈ 278 329 €

House with Garden and Garage in Księdza Ignacego Jana Skorupki

5137 m²450 m²
Adresowo Pl
Modern House with Solar Panels in Sulejówek
1 950 000 PLN ≈ 452 462 €

Modern House with Solar Panels in Sulejówek

53215 m²21000 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi37 280
Kraków23 684
Wrocław14 200
Gdańsk9537
Łódź8879
Poznań7770
Katowice5606
Rzeszów5402
Bydgoszcz5184
Gdynia4417
Szczecin3899
Lublin3794
Kielce2817
Białystok2688
Częstochowa2455
Bielsko-Biała1800
Toruń1641
Gliwice1462
Radom1462
Opole1450
Olsztyn1427
Zielona Góra1382
Kołobrzeg1351
Bytom1284
Sosnowiec1195
Zabrze1077
Gorzów Wielkopolski987
Legnica908
R
Rumia892
Tarnów854