One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaDanderyds kommun

Kinnisvara müügis Danderyds kommunis

Objekte kokku

94

Müügis

94

Mediaanhind

4 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Danderyds kommunis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Waterfront Setting and Swimming Pool in Täby
Hind päringul

House with Waterfront Setting and Swimming Pool in Täby

541107 m²978 m²1
Svenskfast Se
Apartment with Garden View in Inverness
Hind päringul

Apartment with Garden View in Inverness

3272 m²
Svenskfast Se
Apartment with Garden and Forest Views in Brf Slottet
Hind päringul

Apartment with Garden and Forest Views in Brf Slottet

134 m²
Svenskfast Se
1950s Villa with Garden View in Enebyberg
Hind päringul

1950s Villa with Garden View in Enebyberg

841159 m²1372 m²1372 m²
Svenskfast Se
Apartment with City View in Inverness, Danderyd
Hind päringul

Apartment with City View in Inverness, Danderyd

3276 m²
Svenskfast Se
Apartment with Lake and City Views in Stockholm
Hind päringul

Apartment with Lake and City Views in Stockholm

2166 m²
Svenskfast Se
Penthouse with Terraced Roof in Lilla Slottet
11 950 000 SEK ≈ 1 074 977 €

Penthouse with Terraced Roof in Lilla Slottet

4124 m²
Hemnet Se
Apartment with Garden View and Terrace in Danderyd
3 750 000 SEK ≈ 337 741 €

Apartment with Garden View and Terrace in Danderyd

4396 m²
Svenskfast Se
Apartment with City View and Terrace in Danderyd
Hind päringul

Apartment with City View and Terrace in Danderyd

2135 m²
Svenskfast Se
Apartment with Lake View in Stocksund
6 500 000 SEK ≈ 585 418 €

Apartment with Lake View in Stocksund

21169,6 m²
Skandiamaklarna SeBoneo SeHemnet Se
Apartment with Garden View in Djursholms Torg
3 850 000 SEK ≈ 346 747 €

Apartment with Garden View in Djursholms Torg

2153 m²31
Skandiamaklarna SeBoneo Se
1960s House with Garden and Forest View in Danderyd
15 500 000 SEK ≈ 1 395 996 €

1960s House with Garden and Forest View in Danderyd

85208 m²1718 m²21718 m²
Skandiamaklarna Se
Villa with Lake View in Danderyd
Alates 21 500 000 SEK ≈ 1 947 905 €

Villa with Lake View in Danderyd

852263 m²1070 m²2
Skandiamaklarna Se
Apartment with Garden View in Danderyd
4 495 000 SEK ≈ 404 839 €

Apartment with Garden View in Danderyd

32190,5 m²
Hemnet SeSvenskfast Se
Semi-Detached House with Garden and Terrace in Enebyberg
9 695 000 SEK ≈ 872 126 €

Semi-Detached House with Garden and Terrace in Enebyberg

642100 m²484 m²484 m²
Svenskfast Se
Spacious Terraced House with Garden in Djursholm
Alates 11 500 000 SEK ≈ 1 041 903 €

Spacious Terraced House with Garden in Djursholm

521107 m²166 m²1
Skandiamaklarna Se
Historic Villa with Garden in Stocksund
16 900 000 SEK ≈ 1 531 144 €

Historic Villa with Garden in Stocksund

742245 m²1678 m²
Skandiamaklarna Se
Villa with Garden View in Enebyberg
15 750 000 SEK ≈ 1 422 007 €

Villa with Garden View in Enebyberg

8230 m²1051 m²138 m²
Booli Se
Villa with Sea View in Stocksund
38 500 000 SEK ≈ 3 492 714 €

Villa with Sea View in Stocksund

7338 m²2492 m²
Hemnet Se
Apartment with City View in Brf Condor
16 500 000 SEK ≈ 1 496 878 €

Apartment with City View in Brf Condor

42140 m²157 m²
Hemnet Se
Apartment with City View in Danderyd
2 350 000 SEK ≈ 213 192 €

Apartment with City View in Danderyd

128 m²
Svenskfast SeBooli Se
Apartment with Garden View in Sätra Äng
2 650 000 SEK ≈ 240 543 €

Apartment with Garden View in Sätra Äng

21159 m²
Maklarhuset SeBoneo Se
Top-Floor Apartment with Balcony in Danderyd
2 495 000 SEK ≈ 226 473 €

Top-Floor Apartment with Balcony in Danderyd

21134 m²
Hemnet Se
Modern Flat with Lounge in Djursholm
1 650 000 SEK ≈ 149 772 €

Modern Flat with Lounge in Djursholm

122 m²
Hemnet Se
Apartment with Balcony in Mörbyhöjden
3 350 000 SEK ≈ 302 975 €

Apartment with Balcony in Mörbyhöjden

261,9 m²
Hemnet SeBoneo Se
Apartment with Balcony in Mörbylund
1 995 000 SEK ≈ 181 000 €

Apartment with Balcony in Mörbylund

135 m²
Booli SeBoneo Se
Apartment with Balcony in Stocksund, Stockholm
6 900 000 SEK ≈ 626 015 €

Apartment with Balcony in Stocksund, Stockholm

32188,5 m²
Boneo Se
Apartment with Terraced Garden in Mörbylund
2 275 000 SEK ≈ 206 403 €

Apartment with Terraced Garden in Mörbylund

134 m²
Erikolsson Se
Townhouse with Two Outdoor Spaces in Danderyd
7 950 000 SEK ≈ 716 894 €

Townhouse with Two Outdoor Spaces in Danderyd

541143 m²124/7
Erikolsson Se
Renovated 60s Villa with Garden in Södra Enebyberg
11 000 000 SEK ≈ 990 707 €

Renovated 60s Villa with Garden in Södra Enebyberg

53196 m²1106 m²
Bjurfors SeBoneo Se
Apartment with South-West Balcony in Kevingeringen
Hind päringul

Apartment with South-West Balcony in Kevingeringen

32171 m²
Fastighetsbyran
Villa with Sea View in Loftahammar
3 295 000 SEK ≈ 298 329 €

Villa with Sea View in Loftahammar

34180 m²1351 m²1351 m²
Hemnet Se
Apartment with Balcony in Djursholm
14 000 000 SEK ≈ 1 264 006 €

Apartment with Balcony in Djursholm

169 m²
Booli Se
Villa with Sea View in Djursholm
17 975 000 SEK ≈ 1 630 814 €

Villa with Sea View in Djursholm

632210 m²769 m²4
Skandiamaklarna SeBoneo Se
Apartment with Garden and Forest Views in Danderyd
7 550 000 SEK ≈ 680 823 €

Apartment with Garden and Forest Views in Danderyd

43196 m²30 m²
Skandiamaklarna SeBoneo Se
Villa with Garden in Sunny Location
23 000 000 SEK ≈ 2 086 716 €

Villa with Garden in Sunny Location

8271 m²1657 m²1657 m²
Hemnet Se

Teised piirkonnad

Stockholms kommun4203
G
Göteborgs Stad3228
Malmö kommun1635
Uppsala kommun1391
Helsingborgs kommun1160
Örebro kommun1063
Linköpings kommun1021
Norrköpings kommun1013
Borås kommun963
Sundsvalls kommun874
Skellefteå kommun860
Södertälje kommun804
Karlstads kommun800
Haninge kommun793
Växjö kommun771
Järfälla kommun765
Huddinge kommun725
Jönköpings kommun710
Västerås kommun700
Gävle kommun665
Eskilstuna kommun656
Nacka kommun648
Norrtälje kommun605
Lunds kommun562
Umeå kommun545
Ojamaa544
Kalmar kommun544
Solna kommun539
Botkyrka kommun490
Kristianstads kommun470