One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaDąbrowa Górna

Kinnisvara müügis Dąbrowa Górnas

Objekte kokku

2

Müügis

2

Mediaanhind

389,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Dąbrowa Górnas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with View of Święty Krzyż in Bodzentyn
399 000 PLN ≈ 92 521 €

Detached House with View of Święty Krzyż in Bodzentyn

4114 m²8200 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon PlOtodom Pl
House with Farm Buildings in Dąbrowa Górna
380 000 PLN ≈ 88 024 €

House with Farm Buildings in Dąbrowa Górna

120 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole