One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaCzatkowy

Kinnisvara müügis Czatkowyis

Objekte kokku

5

Müügis

5

Mediaanhind

750 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Czatkowyis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden in Czatkowy, Tczew
1 349 000 PLN ≈ 313 082 €

Detached House with Garden in Czatkowy, Tczew

53178,5 m²1065 m²1
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Large Agricultural Plot near Tczew
1 499 000 PLN ≈ 347 895 €

Detached House with Large Agricultural Plot near Tczew

942212 m²18 100 m²8
Morizon PlGratka Pl
House with Garden and Garage in Czatkowy
1 349 000 PLN ≈ 313 452 €

House with Garden and Garage in Czatkowy

53178,5 m²1065 m²1
Domiporta Pl
Modern House with Large Garden in Czatkowy
243 000 PLN ≈ 56 362 €

Modern House with Large Garden in Czatkowy

541163 m²1302 m²1
Domiporta Pl
Detached House with Terrace in Czatkowy
243 000 PLN ≈ 56 384 €

Detached House with Terrace in Czatkowy

2163 m²1302 m²78 m²
Gratka Pl
Rohkem tulemusi pole