One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBudy Zaklasztorne

Kinnisvara müügis Budy Zaklasztornes

Objekte kokku

5

Müügis

5

Mediaanhind

385 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Budy Zaklasztornes

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Modern House with Garden in Budy Zaklasztorne
1 300 000 PLN ≈ 301 807 €

Modern House with Garden in Budy Zaklasztorne

531229 m²1900 m²2
Otodom Pl
House with Large Plot in Budy Zaklasztorne
1 299 000 PLN ≈ 301 574 €

House with Large Plot in Budy Zaklasztorne

331120 m²10 000 m²2
Domiporta Pl
House with Private Woodland in Budy Zaklasztorne
800 000 PLN ≈ 185 314 €

House with Private Woodland in Budy Zaklasztorne

390 m²600 m²8600 m²
Gratka PlAdresowo Pl
Detached House with Garden in Budy Zaklasztorne
1 290 000 PLN ≈ 299 453 €

Detached House with Garden in Budy Zaklasztorne

1032289 m²1200 m²1
Adresowo PlGratka PlDomiporta Pl
Premium House with Garden in Bolimowski Park, Warsaw
1 450 000 PLN ≈ 336 446 €

Premium House with Garden in Bolimowski Park, Warsaw

442231 m²258 m²2
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi37 280
Kraków23 684
Wrocław14 200
Gdańsk9537
Łódź8879
Poznań7770
Katowice5606
Rzeszów5402
Bydgoszcz5184
Gdynia4417
Szczecin3899
Lublin3794
Kielce2817
Białystok2688
Częstochowa2455
Bielsko-Biała1800
Toruń1641
Gliwice1462
Radom1462
Opole1450
Olsztyn1427
Zielona Góra1382
Kołobrzeg1351
Bytom1284
Sosnowiec1195
Zabrze1077
Gorzów Wielkopolski987
Legnica908
R
Rumia892
Tarnów854