One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBożkowice

Kinnisvara müügis Bożkowices

Objekte kokku

5

Müügis

5

Mediaanhind

270 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Bożkowices

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Historic House with Tower in Janówka
1 900 000 PLN ≈ 440 960 €

Historic House with Tower in Janówka

8280 m²878 m²24/7
Adresowo Pl
Year-Round Cottage by Lake in Bożkowice
459 000 PLN ≈ 106 353 €

Year-Round Cottage by Lake in Bożkowice

32171 m²157 m²24/7
Gratka PlOtodom PlMorizon PlDomiporta Pl
Modern House with Garden near Lake Leśniańskie, Bożkowice
170 000 PLN ≈ 39 390 €

Modern House with Garden near Lake Leśniańskie, Bożkowice

21125 m²86 m²86 m²
Adresowo Pl
Summer House by Lake in Bożkowice
270 000 PLN ≈ 62 561 €

Summer House by Lake in Bożkowice

54 m²96 m²
Adresowo Pl
Summer House with Terrace in Bożkowice
240 000 PLN ≈ 55 652 €

Summer House with Terrace in Bożkowice

22137 m²128 m²1
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole