One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBilsko

Kinnisvara müügis Bilskos

Objekte kokku

4

Müügis

3

Üürile

1

Mediaanhind

520 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Bilskos

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Large Garden Near Lake
1 350 000 PLN ≈ 313 381 €

Detached House with Large Garden Near Lake

542193 m²5200 m²2
Gratka PlMorizon Pl
Furnished House with Garden in Bilsko
2500 PLN/ kuus ≈ 580 €

Furnished House with Garden in Bilsko

532170 m²3000 m²1
Otodom Pl
House 30m from Lake Rożnowskie with Terrace
1 199 000 PLN ≈ 277 815 €

House 30m from Lake Rożnowskie with Terrace

51100 m²1100 m²
Gratka PlDomiporta Pl
Detached House with Photovoltaic Heating in Bilsko
580 000 PLN ≈ 134 768 €

Detached House with Photovoltaic Heating in Bilsko

1072181 m²1200 m²1
Morizon PlGratka Pl
Rohkem tulemusi pole