One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBęczków

Kinnisvara müügis Bęczkówis

Objekte kokku

3

Müügis

3

Mediaanhind

249 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Bęczkówis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Large Garden in Skorzeszyce
399 000 PLN ≈ 92 581 €

Detached House with Large Garden in Skorzeszyce

5170 m²1000 m²1000 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
House with Farm Building in Bęczków
790 000 PLN ≈ 182 998 €

House with Farm Building in Bęczków

8248 m²500 m²1500 m²
Adresowo Pl
Detached House with Garden near Kielce
754 000 PLN ≈ 174 839 €

Detached House with Garden near Kielce

541248 m²1500 m²1
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Rohkem tulemusi pole