One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBałoszyce

Kinnisvara müügis Bałoszyces

Objekte kokku

3

Müügis

3

Mediaanhind

180 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Bałoszyces

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with Balcony in Bałoszyce
145 000 PLN ≈ 33 659 €

Apartment with Balcony in Bałoszyce

33171,9 m²5,5 m²
Gratka PlMorizon Pl
Renovated Apartment in Bałoszyce
210 000 PLN ≈ 48 578 €

Renovated Apartment in Bałoszyce

372 m²
Adresowo Pl
Apartment with Garden and Garage in Bałoszyce
180 000 PLN ≈ 41 825 €

Apartment with Garden and Garage in Bałoszyce

32154 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Rohkem tulemusi pole