One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaBabki

Kinnisvara müügis Babkis

Objekte kokku

2

Müügis

2

Mediaanhind

1,1 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Babkis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Semi-Detached House with Garden in Babki
1 150 000 PLN ≈ 266 836 €

Semi-Detached House with Garden in Babki

421111 m²623 m²2
Morizon PlGratka Pl
Semi-Detached House with Garden in Babki
1 099 000 PLN ≈ 255 061 €

Semi-Detached House with Garden in Babki

432115 m²450 m²24/7
Morizon PlGratka Pl
Rohkem tulemusi pole