One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaKuhu investeeridaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaArnhem

Kinnisvara müügis Arnhemis

Objekte kokku

580

Müügis

447

Üürile

133

Mediaanhind

409 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Arnhemis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden View and Waterfront Setting in Velperweg
1 385 000 €
House with Garden View and Waterfront Setting in Velperweg
1073341 m²633 m²2
Funda
House with Garden View in Arnhem
585 000 €
House with Garden View in Arnhem
741160 m²124 m²1
Huislijn
House with Garden View in Arnhem
379 000 €
House with Garden View in Arnhem
651117 m²179 m²
Huislijn
Maisonnette with Garden View in Arnhem
269 000 €
Maisonnette with Garden View in Arnhem
21157,1 m²
Huislijn
Architectural House with Forest View in Cranevelt, Arnhem
995 000 €
Architectural House with Forest View in Cranevelt, Arnhem
54137 m²1000 m²
Huislijn
Apartment with City View in Arnhem
1595 €/ kuus
Apartment with City View in Arnhem
21166 m²22 m²
Huislijn
House with Garden View in Arnhem's Vogelwijk
475 000 €
House with Garden View in Arnhem's Vogelwijk
43185 m²111 m²50 m²
Huislijn
Apartment with Garden View in Arnhem
1091 €/ kuus
Apartment with Garden View in Arnhem
32192 m²
Huislijn
Furnished Apartment with Terrace in Arnhem
1280 €/ kuus
Furnished Apartment with Terrace in Arnhem
21169 m²
Huislijn
Semi-Bungalow with Garden View in Over het Lange Water
235 000 €
Semi-Bungalow with Garden View in Over het Lange Water
31152 m²211 m²50 m²
Funda
House with Garden View in Elderveld, Arnhem
475 000 €
House with Garden View in Elderveld, Arnhem
431151 m²142 m²50 m²
Funda
Furnished Apartment with City View in Arnhem
1725 €/ kuus
Furnished Apartment with City View in Arnhem
431105 m²
HuislijnHuurwoningen
Apartment with Lake and City Views in Arnhem
499 000 €
Apartment with Lake and City Views in Arnhem
32178 m²1
MakelaarslandHuislijn
Serviced Apartment with City View in Arnhem
2500 €/ kuus
Serviced Apartment with City View in Arnhem
321121 m²
Aanbod VastgoednederlandHuislijnPararius
Apartment with Garden View in Kronenburg
1125 €/ kuus
Apartment with Garden View in Kronenburg
32175 m²
ParariusHuislijn
Modernised Terraced House with Garden in Arnhem
1950 €/ kuus
Modernised Terraced House with Garden in Arnhem
43199 m²275 m²5 m²
Pararius
Semi-Detached House with Garden in Schuytgraaf
2350 €/ kuus
Semi-Detached House with Garden in Schuytgraaf
431117 m²
Pararius
Eco-Friendly Apartment with View in Arnhem
1850 €/ kuus
Eco-Friendly Apartment with View in Arnhem
32184 m²
Pararius
Modern Apartment with Balcony in Arnhem
1540 €/ kuus
Modern Apartment with Balcony in Arnhem
32171 m²1
Pararius
Furnished Apartment with Garden in Arnhem
1235 €/ kuus
Furnished Apartment with Garden in Arnhem
11174 m²
Pararius
Furnished Apartment with Terrace in Arnhem
250 000 €
Furnished Apartment with Terrace in Arnhem
32167 m²1
Funda
Apartment with Garden View in Arnhem
299 000 €
Apartment with Garden View in Arnhem
32156 m²1
Funda
House with Garden View and Terrace in Elderveld
495 000 €
House with Garden View and Terrace in Elderveld
651141 m²169 m²1
Funda
Apartment with Terrace in Arnhem
220 000 €
Apartment with Terrace in Arnhem
21138 m²
Funda
City View House with Terrace in Arnhem
550 000 €
City View House with Terrace in Arnhem
732152 m²94 m²10 m²
Funda
Apartment with Garden and Terrace in Arnhem
495 000 €
Apartment with Garden and Terrace in Arnhem
641132 m²
Funda
Luxury House with Garden View in Open Location
439 000 €
Luxury House with Garden View in Open Location
641131 m²176 m²60 m²
Funda
House with Lake View in Arnhem's Elderveld
475 000 €
House with Lake View in Arnhem's Elderveld
541149 m²218 m²1
Funda
Furnished House with Garden View in Arnhem
420 000 €
Furnished House with Garden View in Arnhem
641126 m²138 m²65 m²
Funda
Apartment with Garden View in Arnhem-Noord
350 000 €
Apartment with Garden View in Arnhem-Noord
43185 m²
Funda
Apartment with City View in Bontekoestraat
235 000 €
Apartment with City View in Bontekoestraat
32164 m²1
Funda
Apartment with Garden View in Arnhem-Noord
600 000 €
Apartment with Garden View in Arnhem-Noord
641152 m²1
Funda
Furnished Apartment with Garden View in Arnhem
225 000 €
Furnished Apartment with Garden View in Arnhem
21155 m²
Funda
Furnished Apartment with Garden View in Hoogte 80
250 000 €
Furnished Apartment with Garden View in Hoogte 80
21158 m²
Funda
City View Apartment in Arnhem Centre
295 000 €
City View Apartment in Arnhem Centre
2178 m²5 m²
Funda
Apartment with City View in Modekwartier, Arnhem
395 000 €
Apartment with City View in Modekwartier, Arnhem
631116 m²6 m²
Funda