One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaMunicipality of Mykonos

Kinnisvara müügis Municipality of Mykonosis

Objekte kokku

968

Müügis

733

Üürile

235

Mediaanhind

1,4 mln €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Municipality of Mykonosis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Complex of Villas with Sea View in Mykonos
4 775 000 €

Complex of Villas with Sea View in Mykonos

161615723 m²4552 m²24/7
JamesEdition
Furnished Villa with Sea View in Mykonos
2 800 000 €

Furnished Villa with Sea View in Mykonos

333272 m²24/71341 m²
JamesEditionXe GrSpitionline Gr
House with Sea View in Kounoupas, Mykonos
1 000 000 €

House with Sea View in Kounoupas, Mykonos

43336 m²1
Xe Gr
Maisonette with Pool in Mykonos
870 000 €

Maisonette with Pool in Mykonos

334150 m²1
JamesEdition
Apartment with Sea View in Mykonos Centre
352 000 €

Apartment with Sea View in Mykonos Centre

31152 m²
Remax Gr
Cycladic Villa with Sea Views in Mykonos
2 600 000 €

Cycladic Villa with Sea Views in Mykonos

445270 m²24/7
JamesEdition
13 Villa Complex with Panoramic Seaviews in Mykonos
19 000 000 €

13 Villa Complex with Panoramic Seaviews in Mykonos

2658 m²24/7
JamesEdition
Architectural Villa with Sea Views in Mykonos
Hind päringul

Architectural Villa with Sea Views in Mykonos

866596 m²4000 m²24/7
JamesEdition
Apartment with Sea View in Mykonos
580 000 €

Apartment with Sea View in Mykonos

33189 m²24/7
Remax Gr
Maisonette with Sea View in Ornos-Diakoftis
690 000 €

Maisonette with Sea View in Ornos-Diakoftis

332114 m²330 m²24/7
Spitionline Gr
1-Bedroom Apartment with Garden View in Mykonos
375 000 €

1-Bedroom Apartment with Garden View in Mykonos

11150 m²24/7
Spitionline Gr
Furnished House with Forest View in Mykonos
198 000 €

Furnished House with Forest View in Mykonos

41136 m²24/7
Spitionline Gr
Maisonette with Sea View in Agios Lazaros
980 000 €

Maisonette with Sea View in Agios Lazaros

334125 m²24/7
Spitionline GrXe GrJamesEdition
Detached House with Sea View in Lia
650 000 €

Detached House with Sea View in Lia

332100 m²24/7
Xe GrSpitionline GrJamesEdition
Residential Complex with Mountain View in Ano Mera
1 400 000 €

Residential Complex with Mountain View in Ano Mera

151510700 m²4042 m²
Spitionline Gr
Apartment with Sea View in Ornos-Diakoftis
450 000 €

Apartment with Sea View in Ornos-Diakoftis

11160 m²24/7
Spitionline GrXe Gr
Maisonette with Sea View in Ornos-Diakoftis
390 000 €

Maisonette with Sea View in Ornos-Diakoftis

33175 m²24/7
Spitionline GrXe Gr
House with Sea and Mountain Views in Tourlos
1 750 000 €

House with Sea and Mountain Views in Tourlos

332110 m²1013 m²24/7
Spitionline GrXe Gr
House with Sea and Mountain Views in Super Paradise
3 100 000 €

House with Sea and Mountain Views in Super Paradise

10106580 m²5625 m²24/7
Spitionline Gr
Villa with Sea and Mountain Views in Ornos-Kanalia
1 200 000 €

Villa with Sea and Mountain Views in Ornos-Kanalia

664230 m²515 m²2
Spitionline Gr
Estate with Panoramic Views in Mykonos
7 750 000 €

Estate with Panoramic Views in Mykonos

55720 m²4250 m²1424/7
JamesEdition
Cycladic Villa with Panoramic Views in Mykonos
1 900 000 €

Cycladic Villa with Panoramic Views in Mykonos

555300 m²1000 m²24/7
JamesEdition
Pilt puudub
2 200 000 €

House with Sea View in Mykonos

554300 m²4800 m²4800 m²
Barnes GreeceJamesEdition
Pilt puudub
2 500 000 €

Luxury House with Sea View in Mykonos

333200 m²2500 m²1
JamesEdition
City View Apartment with Terrace in Mykonos
450 000 €

City View Apartment with Terrace in Mykonos

22165 m²24/7
Xe Gr
House with Sea and Mountain Views in Ftelia
1 100 000 €

House with Sea and Mountain Views in Ftelia

554240 m²2735 m²5
Xe GrSpitionline Gr
Detached House with Sea View in Mykonos
3 500 000 €

Detached House with Sea View in Mykonos

77350 m²1
Xe Gr
Villa with Sea View in Ftelia
1 780 000 €

Villa with Sea View in Ftelia

888360 m²910 m²4
Xe GrSpitionline GrJamesEdition
Luxury Villa with Sea View in Kalafatis, Mykonos
16 500 000 €

Luxury Villa with Sea View in Kalafatis, Mykonos

666765 m²6567 m²4
Barnes Greece
Historic House with Sea View in Mykonos Town
5 250 000 €

Historic House with Sea View in Mykonos Town

644240 m²359 m²
Barnes GreeceJamesEdition
Villa with Sea View in Mykonos
4 000 000 €

Villa with Sea View in Mykonos

556161 m²1427 m²1427 m²
ChristiesrealestatePloumis Sotiropoulos Gr
Luxury Villa with Sea and Mountain Views in Mykonos
11 000 000 €

Luxury Villa with Sea and Mountain Views in Mykonos

1010882 m²4401 m²4401 m²
JamesEditionPloumis Sotiropoulos GrChristiesrealestate
Villa with Sea and Mountain Views in Ano Diakoftis, Mykonos
5 500 000 €

Villa with Sea and Mountain Views in Ano Diakoftis, Mykonos

6655 m²4000 m²24/7
Barnes Greece
Apartment with Sea View in Mykonos
1 250 000 €

Apartment with Sea View in Mykonos

442178 m²24/7
Xe Gr
Villa with Sea and Mountain Views in Mykonos
690 000 €

Villa with Sea and Mountain Views in Mykonos

332114 m²124/7
JamesEditionGreen Acres Gr
Apartment with Sea View in Agios Ioannis Diakoftis
480 000 €

Apartment with Sea View in Agios Ioannis Diakoftis

32170 m²24/7
Xe Gr

Teised piirkonnad

M
Municipality of Athens17 904
M
Municipality of Thessaloniki5692
M
Municipality of Piraeus4557
M
Municipality of Glyfada4494
M
Municipality of Patras4470
M
Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni4275
M
Municipality of Heraklion3563
M
Municipality of Saronikos2984
M
Municipality of Kifisia2438
M
Municipality of Palaio Faliro2306
M
Municipality of Kallithea2179
M
Municipality of Alimos1998
M
Municipality of Elliniko - Argyroupoli1932
M
Municipality of Dionysos1525
M
Municipality of Nea Smyrni1425
K
Kassandra Municipality1413
M
Municipality of Marousi1378
T
Thermi Municipality1298
M
Municipality of Chalandri1267
M
Municipality of Peristeri1251
M
Municipality of Chania1224
M
Municipality of Agios Dimitrios1219
K
Kalamaria Municipality1217
M
Municipality of Ilioupoli1183
M
Municipality of Pallini1144
M
Municipality of Lavreotiki1138
M
Municipality of Nikaia-Agios Ioannis Rentis1114
M
Municipality of Acharnes1058
M
Municipality of Agia Paraskevi1009
M
Municipality of Pylaia - Chortiatis966