One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaAbruzzoL'AquilaRoccaraso

Kinnisvara müügis Roccarasos

L'Aquila

Objekte kokku

131

Müügis

89

Üürile

42

Mediaanhind

222,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Roccarasos

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with Mountain and Forest Views in Roccaraso
Alates 265 281 €

Apartment with Mountain and Forest Views in Roccaraso

1
Spazioaste
Garden Apartment with Private Entrance in Roccaraso
690 000 €

Garden Apartment with Private Entrance in Roccaraso

643220 m²24/743 m²
Wikicasa
Armed Apartment in Roccaraso, Central Viale dei Tigli
675 €/ kuus

Armed Apartment in Roccaraso, Central Viale dei Tigli

32161 m²
GabettiPcaseSubito
Apartment with Mountain View in Roccaraso
248 000 €

Apartment with Mountain View in Roccaraso

32181 m²1
Professione CasaPcase
Apartment with Garden View in Roccaraso
198 960 €

Apartment with Garden View in Roccaraso

3298 m²
Casa
Armed Two-Bedroom Apartment in City Centre
1500 €/ kuus

Armed Two-Bedroom Apartment in City Centre

22130 m²4
Mioaffitto
Furnished Apartment with Terrace in City Centre
2000 €/ kuus

Furnished Apartment with Terrace in City Centre

43280 m²1
Mioaffitto
Serviced Apartment with Terrace in City Centre
990 €/ kuus

Serviced Apartment with Terrace in City Centre

32290 m²1
Mioaffitto
Furnished Apartment with Balcony in Roccaraso
2000 €/ kuus

Furnished Apartment with Balcony in Roccaraso

32170 m²1
Mioaffitto
Apartment with Private Garden in Roccaraso Centre
1300 €/ kuus

Apartment with Private Garden in Roccaraso Centre

22145 m²124/7
Mioaffitto
Fully Furnished Apartment with Terrace in Roccaraso Centre
1900 €/ kuus

Fully Furnished Apartment with Terrace in Roccaraso Centre

32150 m²124/7
Mioaffitto
Furnished Apartment with Terrace in Roccaraso Centre
4500 €/ nädalas

Furnished Apartment with Terrace in Roccaraso Centre

643220 m²
Mioaffitto
Apartment with Terrace in Roccaraso
6000 €/ kuus

Apartment with Terrace in Roccaraso

42150 m²1
WikicasaMioaffitto
Apartment with Balcony in Roccaraso
245 000 €

Apartment with Balcony in Roccaraso

43285 m²
CasaPortaleagenzieimmobiliari
Chalet Apartment with Mountain View in Roccaraso
663 390 €

Chalet Apartment with Mountain View in Roccaraso

33120 m²124/730 m²
WikicasaPortaleagenzieimmobiliari
Apartment with Ski View in Roccaraso Centre
1200 €/ kuus

Apartment with Ski View in Roccaraso Centre

21145 m²124/7
CasaMioaffitto
Apartment with Parking in Roccaraso
Alates 265 280 €

Apartment with Parking in Roccaraso

3221
Astalegale Net
Apartment with Balcony and Ski Storage in Roccaraso
139 000 €

Apartment with Balcony and Ski Storage in Roccaraso

31145 m²1
RE/MAX
Apartment with Balcony in Roccaraso
350 000 €

Apartment with Balcony in Roccaraso

422115 m²1
Wikicasa
Apartment with Balcony in Roccaraso
38 918 €

Apartment with Balcony in Roccaraso

41149 m²
Casa
Duplex Apartment with Private Garden in Roccaraso
265 000 €

Duplex Apartment with Private Garden in Roccaraso

3175 m²
Casa
Studio Apartment with Balcony in Roccaraso
115 000 €

Studio Apartment with Balcony in Roccaraso

10130 m²17 m²
Wikicasa
Luxury Villa with Panoramic Views in Roccaraso
Hind päringul

Luxury Villa with Panoramic Views in Roccaraso

542250 m²
LuxuryEstate
Duplex Apartment with Balcony in Roccaraso
190 000 €

Duplex Apartment with Balcony in Roccaraso

3260 m²1
CasaWikicasa
Serviced Apartment with Terrace in Roccaraso
500 €/ kuus

Serviced Apartment with Terrace in Roccaraso

43170 m²
Casa
Apartment with Terrace in Roccaraso Centre
900 €/ kuus

Apartment with Terrace in Roccaraso Centre

22160 m²2
Casa
Rear-Facing Apartment with Parking in Roccaraso
235 000 €

Rear-Facing Apartment with Parking in Roccaraso

32262 m²1
Casa
Garden Apartment in Roccaraso
295 000 €

Garden Apartment in Roccaraso

32165 m²150 m²
CasaGabetti
Serviced Apartment with Balcony in Roccaraso
1000 €/ kuus

Serviced Apartment with Balcony in Roccaraso

322100 m²1
Casa
Apartment with Garden Access in Roccaraso
340 000 €

Apartment with Garden Access in Roccaraso

5296 m²1
Wikicasa
Ground Floor Duplex Apartment in Roccaraso
230 000 €

Ground Floor Duplex Apartment in Roccaraso

21145 m²1
Wikicasa
Penthouse Apartment with Panoramic View in Roccaraso
Hind päringul

Penthouse Apartment with Panoramic View in Roccaraso

623180 m²124/7
Wikicasa
Penthouse with Panoramic View in Roccaraso
269 000 €

Penthouse with Panoramic View in Roccaraso

42130 m²224/7
Wikicasa
Ground Floor Apartment with Garden in Roccaraso
120 000 €

Ground Floor Apartment with Garden in Roccaraso

4150 m²1
Wikicasa
Restaurant Apartment in Central Roccaraso
Hind päringul

Restaurant Apartment in Central Roccaraso

324/7
Wikicasa
Studio Apartment with Parking in Roccaraso
80 000 €

Studio Apartment with Parking in Roccaraso

10114 m²2
WikicasaRE/MAX

Teised piirkonnad: L'Aquila

L'Aquila800
Avezzano368
O
Ovindoli178
C
Castel di Sangro158
T
Tagliacozzo150
R
Rocca di Mezzo94
Sulmona79
Pizzoli66
R
Rivisondoli54
P
Pescasseroli48
C
Cappadocia44
A
Ateleta43
C
Carsoli43
P
Pescocostanzo40
Celano31
Magliano de' Marsi30
C
Civitella Roveto29
Lucoli28
Scurcola Marsicana28
T
Tornimparte28
C
Campo di Giove26
S
Scoppito26
A
Alfedena25
P
Poggio Picenze24
Balsorano23
R
Rocca di Cambio23
S
San Demetrio ne' Vestini22
S
Sante Marie20
S
Scontrone20
R
Rocca di Botte19